Tvoe B

Виставка "Зупинка-Сторіччя"

24 вересня 2020 р. Музей сучасного мистецтва України відкриває новий сезон виставкою «Музейна збірка «Зупинка-Сторіччя».

Цього року ми вшановуємо сторіччя трьох художників, які пройшли нелегкий шлях до мрії, втілили її і залишили нащадкам чудовий спадок – свій позитивний творчий доробок.

Це герої ВВВ, заслужені художники України, учасники багатьох українських і закордонних виставок.

Бурлін Олександр Карпович (1920-1994)

навчався і працював на Закарпатті. Виконував переважно пейзажі – цілісні картини з єдиним простором, в узагальненій реалістичній манері, добірній колористичній гамі. Його пейзажі є підтвердженням того, що закарпатська земля була йому рідною, хоч народився він дуже далеко від неї.

Мірошниченко Павло Петрович (1920-2000)

своєю рідною землею обрав Крим. Працював в жанрі натюрморту та морського пейзажу і майже ніколи не писав війну, бо хотів, щоб люди раділи, дивлячись на його святкові і яскраві роботи.

Тюха Іван Андрійович

(1920-2005)

жив і працював у Києві. В його пейзажах і натюрмортах все дуже легко і правдиво. Його роботи зрозумілі і щирі. Здається, що відчуваєш усе, що відбувається на полотнах, неначе вони живі і дихають.

Три різних долі, три різних куточка України, де майстри надихались й творили свої полотна, але їх поєднує не тільки рік народження, не тільки роки війни, які вони провели захищаючи Вітчизну, а ще й їх закоханість в українські краєвиди, їх здатність побачити красу в найпростіших речах і намалювати це так, що часом перехоплює подих від усвідомлення цієї краси.

Приходьте і пориньте у творчість митців, у розмаїття кольорів, звучання цих яскравих робіт і знайдіть те, що саме вам сподобається і стане для вас чудовою окрасою цієї осені.Помилуйтеся тим, що побачите на виставці і щиро порадійте, що наша земля така щедра на таланти.

Виставка триватиме з 24 вересня по 28 листопада 2020 р.

Музей відкрито для усіх бажаючих за умови дотримання заходів безпеки, які встановлені діючими нормами поведінки у громадських місцях

з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка. Вхід вільний.

Адреса Музею: вул. Кирилівська, 41, м. Київ

е-mail: modern-museum@ukr.net

Сторінка Музею: http://modern-museum.org.ua

Ролик виставки:https://youtu.be/PnKkgC1diZg

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie