UAZMI

Новини, політика, економіка, фінанси, інтернет змі

У Донецьку бізнесменів катували та вбивали в секретній в’язниці: моторошна розповідь.

В окупованому Донецьку існує “козача в’язниця” (секретна в’язниця, де застосовують тортури) за адресою вулиця Майська, 66.

Про це у своєму блозі на сайті “Обозреватель” розповів блогер “Фашик Донецький”.

Блогер розповідає, що до війни і окупації на цій території знаходилися приватні підприємства з охороною, будиночком для керівництва і огорожею. Там займалися виробництвом вікон із пластику й дерева, ремонтом машин, металом і продажем канцелярських приладдя.

“Не знаю точно, з яких причин база перейшла до козаків війська донського: її тупо віджали дикуни в папахах або власник добровільно передав у користування ряженим клоунам. Знаю трохи інше – саме козаки размародерили цю базу. Вони вивезли звідти фактично все, що можна було забрати”, – пише про в’язницю блогер.

За його інформацією, бойовики розмістили там своє озброєння, в тому числі, важку військову техніку з Росії, а пізніше стали звозити туди місцевих підприємців для тортур, щоб “віджимати” у них бізнес на користь бойовиків:

“Макаки після приходу в Донецьк з ходу почали рубати бабло з коммерсів, організувавши типу дружини по охороні правопорядку у Будьонівському та Пролетарському районах Донецька. Правда, “дружинами” це було назвати важко, бо все було як у лихі 90-е: якщо хтось з коммерсів не хотів платити збройним дикунам за “охорону”, то в покарання позбавлявся майна, від якого його з радістю “асвабаждали”.

Блогер також стверджує, що саме за цією адресою розташовувався в’язниця козаків:

“Тут козаки православно катували, били і вбивали затриманих. Саме сюди привозили полонених, у тому числі цивільних. З цивільними було все взагалі поставлено на потік: заломав руки, посадив в авто, привіз до в’язниці і змусив під страхом смерті бізнес переписати. Ну або заради викупу. Ну або трупи вбитих козаки теж продавали”.

У Донецьку бізнесменів катували та вбивали в секретній в’язниці: моторошна розповідь

Відповідальним за діяльність козаків у Донецьку вважали отамана Миколу Козіцина: “У 99% випадків виряджені займалися чим завгодно, крім військових дій: мародерством, викрадали людей, вибивали і вимагали гроші з місцевих бізнесменів, пили і викрадали жінок”.

У результаті, зазначає блогер, керівництво бойовиків в Росії прийняло рішення роззброїти і перемістити козаків з Донецька, щоб утримати ситуацію від “соціального вибуху”. Декого з колишніх катів судили за “зайві прояви насильства”, проте багатьом вдалося безкарними повернутися додому – в Росію.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie