UAZMI

Новини, політика, економіка, фінанси, інтернет змі

Вітамін D треба додавати у борошно

Додавання вітаміну D до пшеничного борошна може знизити втому, полегшити біль у м'язах і навіть запобігає ризику розвитку серцевої недостатності, вважають британські вчені.

Цей вітамін - основа правильного розвитку кісток та кісткової тканини.

Фахівці виявили, що через погодні умови кожен п'ятий британець страждає на дефіцит вітаміну D.

Особливо сильно це відчувається в осінньо-зимовий період (з жовтня по квітень).

Сонцезахисний крем, забруднення повітря і одяг часто заважають шкірі природним чином виробляти вітаміни на сонці.

Державна служба охорони здоров'я радить всім мешканцям Сполученого королівства додатково вживати вітамін D в період зниження сонячної активності.

Дефіцит цього вітаміну призводить також до болю в кістках, м'язової слабкості, а в крайніх випадках - до судом або серцевої недостатності у дітей і немовлят.

У доповіді британських вчених вказано, що темна шкіра виробляє менше вітаміну D, ніж біла. І це загальна проблема в усьому світі - незалежно від етнічної приналежності.

Науковці вважають, що "група ризику": діти, люди похилого віку, темношкірі та етнічні меншини мають безкоштовно отримувати харчові добавки, що містять вітамін D. Це допоможе запобігти понад трьом мільйонам випадків захворювань.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie