UAZMI

Цікаві статті та аналітика важливих подій
новини, блог, політика, спорт

Катастрофа Ан-26: Начальника університету усунули з посади.

Олександр Турінський зараз на лікарняному, він балотується в депутати обласної ради.

Міністерство оборони усунуло з посади начальника Харківського національного університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба Олександра Турінського. 26 курсантів та офіцерів цього вишу загинули в авіакатастрофі під Чугуєвом .

«До остаточного офіційного встановлення всіх обставин і причин катастрофи літака Ан-26Ш генерал-майора Олександра Турінського наказом Міністерства оборони України відсторонено від виконання службових обов'язків», - повідомили в Міноборони в п'ятницю, 23 жовтня.

Робота комісії Міноборони і урядово комісії на чолі з віце-прем'єром Олегом Уруським, які мають встановити обставини і причини падіння літака, триває.

Напередодні Уруський анонсував представлення результатів роботи на найближчому засіданні Кабміну. Серед виявлених порушень він назвав неполадки на борту, людський фактор і системні порушення організації польотів «від командування Повітряних сил до бригади, де сталася ця трагедія».

Олександр Турінський тим часом пішов на лікарняний. Він балотується в депутати Харьковског обласної ради від «Блоку Світличної« Разом ».

Читайте також: Катастрофа Ан-26: вцілілий курсант готується до виписки, розповів про плани на майбутнє

25 вересня під Чугуєвом розбився військово-транспортний літак Ан-26 . На ньому здійснювали навчальний політ курсанти Харківського університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба.

На борту перебували 27 осіб - сім членів екіпажу і 20 курсантів. Вижив лише один курсант В'ячеслав Золочевський .

Слідство розглядає чотири версії авіакатастрофи, пріоритетною є версія про відмову двигуна.

За даними урядової комісії, літак отримав підтвердження на посадку через хвилину після запиту і повідомлення про несправності.

Підготував/ла : Сергей Жуков