UAZMI

Новини, політика, економіка, фінанси, інтернет змі

Мінприроди створило спецкомісію щодо утримання тварин в приватному зоопарку на Донеччині

Мінприроди відрегувало на численні звернення зоозахисників щодо неналежного утримання тварин в приватному зоопарку у м.Покровськ на Донеччині та ініціювало створення спеціальної комісії, до складу якої увійшли представники місцевого профільного департаменту, правоохоронних органів, а також екологічні інспектори Державної екологічної інспекції у Донецькій області та ветеринари.

Так, сьогодні, 10 грудня, представники комісії оглянули тварин та умови їх утримання в приватному зоопарку. Наразі готуються офіційні висновки для подальшого реагування та здійснення необхідних заходів.

Раніше Державною екологічною інспекцією у Донецькій області проведено перевірку тверджень, викладених у численних зверненнях громадян України щодо порушень умов утримання диких тварин у Покровському приватному звіринцю. Люди скаржились, що власник звіринцю тримає левів, ведмедів та інших тварин в неналежних умовах.

Під час перевірки були зафіксовані порушення умов утримання диких тварин у неволі, зокрема, щодо норм площі для утримання та розведення диких тварин згідно наказу Мінприроди України № 429 від 30.09.2010 «Про затвердження Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або в напіввільних умовах», а також був відсутній тридобовий запас їжі для м'ясоїдних хижих тварин і таке інше.

Власника звіринця було притягнуто до адміністративної відповідальності. Також Державна екологічна інспекція у Донецькій області направила матеріали цієї справи до Національної поліції у Донецькій області.

Тоді ж екоінспектори офіційно звернулася до Держспоживслужби у Донецькій області щодо здійснення ветеринарного контролю та визначення стану тварин.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie