UAZMI

Новини, політика, економіка, фінанси, інтернет змі

Україна приєднається до розробки «зеленої угоди» ЄС.

Україна планує подати пропозиції до «Нової зеленої угоди» ЄС (New Green Deal) та взяти участь у її розробці та реалізації. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Дмитро Кулеба за підсумками розмови з керівником дипломатії ЄС Жозепом Боррелем.

«Нині є лише рамкове розуміння Угоди. І ЄС буде обговорювати деталі подальших кроків. Україна подасть свої пропозиції, які ЄС, сподіваємося, прихильно розгляне. Ми хочемо бути частиною цих зусиль ЄС з досягнення кліматично нейтральної економіки. Ми зробимо конкретні пропозиції, де Україна може взяти участь і стати невід’ємною частиною європейської політики «Нової зеленої угоди», – сказав віцепрем’єр.

Боррель привітав плани України щодо приєднання до «зеленої угоди». Окрім того, було обговорено підготовку засідання Ради Асоціації Україна-ЄС у січні 2020 року.

Нагадаємо, новий європейський комісар з питань політики сусідства та розширення Олівер Вархейі має намір найближчим часом відвідати Україну.

ЄС та його фінансові інституції надали Україні близько 6 мільярдів євро на інфраструктурні проекти. Більшу частину виділених інвестицій Україна ще не використала.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie