UAZMI

Новини, політика, економіка, фінанси, інтернет змі

Хто має право вийти на пенсію у 2020

Щоб вийти на пенсію за віком у 2020 році, треба мати 27 років страхового стажу.

Це стосується чоловіків, яким виповнилося 60 років, та жінок 59-річного віку (з 1 квітня 2020 року – 59 років 6 місяців).

У Пенсійному фонді України також пояснили, що з кожним наступним роком страховий стаж, що дає право на призначення пенсії за віком, поступово зростатиме і у 2028 році становитиме 35 років.

– Якщо у людини на час досягнення зазначеного пенсійного віку немає необхідного страхового стажу, вона зможе вийти на пенсію за віком пізніше, після досягнення 63 або 65 років, – наголошують в ПФУ.

Водночас, якщо людина продовжуватиме офіційно працювати, то пенсію можуть призначени відразу після набуття необхідного страхового стажу.

Якщо ж для виходу на пенсію за віком після 60 та 63 років у людини не буде страхового стажу, пенсію можна отримати після 65 років, але за умови щонайменше 15 років страхового стажу.

Наголошуєтся також, що тривалість страхового стажу, яка дає право на пенсію, визначається на дату досягнення пенсійного віку.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie