UAZMI

Новини, політика, економіка, фінанси, інтернет змі

Ні радянським школам! В Україні вдалися до радикальних кроків.

З 2021 року в Україні будуть використовувати сучасні підходи та безпечні інноваційні матеріали при проєктуванні навчальних закладів.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook представниця Кабінету міністрів у Верховній Раді Олена Шуляк. Також вона показала у приклад школу в Данії, яка не схожа на навчальні заклади в Україні (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

"Наші державні навчальні заклади традиційно будувалися за застарілими радянськими зразками: коробка-школа, невеликі класи, довгі вузькі коридори, багато холодного світла. Але це не означає, що в таких умовах діти вчитимуться завжди", – наголосила Шуляк.

Тому в Україні запровадять параметричний метод у будівництві. Уже з 2021 року проєктувальники використовуватимуть сучасні підходи до створення об'єктів, а також інноваційні матеріали, що є не лише якіснішими, а й безпечнішими.

Школа в Данії
Facebook Olena Shuliak
Школа в Данії
Facebook Olena Shuliak
Школа в Данії
Facebook Olena Shuliak

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie