UAZMI

Новини, політика, економіка, фінанси, інтернет змі

ЦВК треба формувати заново - Безсмертний

Центральну виборчу комісію треба формувати заново. Вона нелегітимна вже більше чотирьох років, і така ситуація вигідна нинішньому Президенту. Про це в ефірі чернігівського телеканалу «Дитинець» заявив політик, віце-прем’єр-міністр (2005) Роман Безсмертний.

«ЦВК вже більше чотирьох років не має права на існування. Нинішні дії Центрвиборчкому ідуть в порушення і Конституції, і закону про Центральну виборчу комісію, тому ЦВК треба формувати заново», - сказав він.

Безсмертний переконаний, що «нинішній президент зацікавлений в тому, щоб нічого не міняти». «Новообраний президент все це швидко змінить. А це означає, що не тільки ЦВК, а й політичний рельєф зміниться. Тобто у нас попереду дуже цікавий період», зазначив він.

Нагадаємо, що 1 червня 2014 року завершився термін повноважень 12 членів Центрвиборчкому, а з лютого 2017 року - ще одного члена комісії. Зараз у складі ЦВК залишилося тільки два члена з 15, чий термін повноважень не минув.

5 лютого Петро Порошенко вніс у Раду подання на 14 членів ЦВК за наявності 13 вакантних місць. У квітні профільний комітет парламенту підтримав звільнення 13 членів ЦВК у зв’язку із закінченням терміну їх повноважень. Однак народні депутати не змогли домовитися щодо нового складу ЦВК і зірвали голосування. Повернутися до цього питання планують у Верховній Раді 20 вересня.

https://www.facebook.com/roman.bezsmertnyi

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie