Владислава Пуник

Dronarium Україна почне висвітлювати новини столиці з дронів 24/7

Українська компанія Dronarium оголосила про старт нового етапу розвитку дроно-журналістики у країні. Компанія стала офіційним аеропартнером нового міського інформаційного телеканалу Kyiv.live.

Dronarium Україна надасть підтримку за допомогою свого парку дронів, яких в столиці налічується близько 15 штук, і професійних операторів з великим досвідом роботи. Так, в будь-який час і в будь-якому місці міста, мобільні команди Dronarium зможуть знімати і виводити в прямий ефір всі події максимально оперативно.

У компанії відзначають, що в їх арсеналі є спеціалізовані коптери з трансфокаторами до 30х, телевізійними камерами. Це ті дрони, які зможуть закрити всі необхідні завдання в зйомках з місця подій для телеканалу: незаконні забудови міста, вирубки парків і скверів, все, що відбувається за високими парканами і навіть під покровом ночі.

На даний момент дрони несистемно використовуються в підготовці новинного контенту в Україні. Філософія компанії Dronarium Україна: максимум інформації – негайно.

«Нам сподобалася концепція каналу, їх бажання створити абсолютно новий медійний продукт. Тепер це будуть трансляції актуальних подій з життя міста в режимі реального часу. Для нас це певного роду виклик. Це масштабний проект, за допомогою якого ми готові відкрити буквально нові горизонти споживачам новинного контенту», – зазначає власник Dronarium Україна Руслан Бєляєв.

Нагадаємо, що Dronarium Україна – піонер вітчизняної дроно-журналістики. Їх дрони трудяться з 2015 року. Dronarium співпрацюють як з більшістю вітчизняних ЗМІ, так і з багатьма зарубіжними медіа-проектами.

Промо-відео проекту є за посиланням: https://cutt.ly/psnbU3D

Контактна інформація:

Вебсайт: https://www.dronarium.com.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/DronariumUkraine/

YouTube:

https://www.youtube.com/c/DRONARIUMUkraine

Як Україні сприймати затримання Навального, Pro новини, 18 січня 2021.

Як Україні сприймати затримання Навального, Pro новини, 18 січня 2021.

У випуску "Pro новини" за 18 січня – у Росії триває справжня істерія навколо повернення опозиціонера Олексія Навального. Проте навіть якщо він замінить Володимира Путіна – Україні краще не буде. Читати на сайті:

Знову смертельна пожежа в Одесі: власники готелю не мали дозволів на роботу - деталі трагедії.

Знову смертельна пожежа в Одесі: власники готелю не мали дозволів на роботу - деталі трагедії.

Дві людини загинули, двоє в лікарні. В Одесі сталася чергова смертельна пожежа у готелі. У курортній "Аркадії" загорілася будівля, де розташовувався незаконний готель. Власники не реєстрували людей і не мали дозволів на діяльність. Підпишіться і н...

2 1

Герої Росії не потрібні Криму - Крим.Реалії

Герої Росії не потрібні Криму - Крим.Реалії

Герої Росії не потрібні Криму? Унікальне Братське кладовище в Севастополі у руїнах! Військовий некрополь розміром з три футбольних поля може перетворитися на купу каміння. На цвинтарі поховані російські адмірали 19 ст., часів першої оборони Севаст...

Как живут рядом с Донецком? - Донбасc Реалии

Как живут рядом с Донецком? - Донбасc Реалии

Как живёт донбасская глубинка? Где люди ищут работу? Чувствуют ли там, что война Украины и России продолжается? Мы покажем три небольших городка, которые расположены рядом с Донецком, вокруг Старобешевской теплоэлектростанции – самого большого ист...

180121 Боль, пустота и агресия Русского Мира

180121 Боль, пустота и агресия Русского Мира

Просять знизити тарифи та підключити відключених абонентів: подробиці  «газового»  конфлікту у Лубнах.

Просять знизити тарифи та підключити відключених абонентів: подробиці «газового» конфлікту у Лубнах.

Проти підвищення тарифів на газ, відключення абонентів посеред зими та проведення аудиту газопостачальника. Місцеві активісти та юристи спільно зі владою та представниками "Лубнигаз" зібралися, аби дійти до спільного знаменника у цих ти низці інши...

1