Компанія LG Electronics представила новий OLED дисплей

На конференції InfoComm 2020, яка проходила з 16 по 18 червня, компанія LG Electronics представила новийOLED дисплей та LED Cinema Display.

OLED дисплей, який було представлено отримав пропускну здатність 38%, що робить його майже прозорим. Застосування таких диплеїв орієнтована на комерційні сфери, серед яких можна виділити аеропорти, магазина та навіть музеї. Також, ці дисплеї можна об’єднувати в один великий, що робить його використання максимально зручним, оскільки з них можна зробити вітрини або ж встановлювати замість вікон в магазинах. Можливо, що в найближчий час, варто очікувати смартфони з такими дисплеями.

Дисплеї LG LED Cinema Display використовують світлодіодні модулі високої яскравості, які можна використовувати для кіноекранів. В компанії запевняють, що такі дисплеї будуть передавати набагато якісніше зображення ніж класичні екрани.LG Electronics представила новий OLED дисплей, який може з’явитися на флагманських смартфонах, а LED Cinema Display зможе дати нам якісніше зображення в кінотеатрах.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie