Патріот Донбасу

«Патріот Донбасу» - новини Донбасу та всієї України. Неполітичне друковане видання

«Патріот Донбасу» - новини Донбасу та всієї України. Неполітичне друковане видання

Новини

Тренування з покращення майстерності десантування та евакуації провели українські армійці.

Заходи десантування та евакуації відпрацьовані вертолітниками Бригади Транспортної авіації разом із групою спеціальної підготовки. Запис Тренування з покращення майстерності десантування та евакуації провели українські армійці (фото) спершу було о...

Патріот Донбасу

На Донеччині існують проблеми із телевізійними вежами, що забезпечують українське мовлення.

Вежі розміщені на підконтрольній Україні території не можуть забезпечити потужного мовлення та поступаються сигналу обладнання, яке контролюється російським окупантом. Запис На Донеччині існують проблеми із телевізійними вежами, що забезпечують ук...

Патріот Донбасу

В Донецькій області на території заводу виявлено боєприпаси.

Небезпечний схрон виявлено Департаментом військової контррозвідки СБУ разом зі співробітниками Національної поліції у Маріуполі. Запис В Донецькій області на території заводу виявлено боєприпаси (фото) спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

Патріот Донбасу

Генерал-лейтенант ЗС США розповів про бажання Росії пробитися до Одеси.

Протягом останніх днів Росія показала підвищену активність авіації та підводних човнів у Чорному морі. Запис Генерал-лейтенант ЗС США розповів про бажання Росії пробитися до Одеси спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

Патріот Донбасу

Оперативне відпрацювання провели правоохоронці Луганщини.

Заходи профілактичного відпрацювання були проведені співробітниками поліції в населеному пункті Сватове. Запис Оперативне відпрацювання провели правоохоронці Луганщини (фото) спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

Патріот Донбасу

Під Маріуполем терористи запустили начинений вибухівкою іграшковий літак.

У районі селища Широкино виявлено іграшковий дитячій літак начинений вибухівкою. Запис Під Маріуполем терористи запустили начинений вибухівкою іграшковий літак спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

Патріот Донбасу

Міністр оборони України назвав важливий пріоритет партнерства України з НАТО.

Андрій Таран вважає, що повноправне членство України в Північноатлантичному альянсі залишається стратегічним та потрібне у протистояння з агресією Росії. Запис Міністр оборони України назвав важливий пріоритет партнерства України з НАТО спершу бул...

Патріот Донбасу

Окупанти порушили тишу поблизу Південного

4 квітня, у неділю, збройні формування російського агресора 1 раз порушили режим припинення вогню на Донбасі, що почав діяти з 27 липня 2020 року. Запис Окупанти порушили тишу поблизу Південного спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

Патріот Донбасу

Проросійські бойовики використовують загибель дітей на Донбасі для дискредитації України.

Терористи так званої «ДНР» продовжують свою брехливу пропагандистську роботу серед мирного населення. Запис Проросійські бойовики використовують загибель дітей на Донбасі для дискредитації України спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

Патріот Донбасу

Президент провів закриту нараду щодо загострення на Донбасі.

Президент України Володимир Зеленський провів закриту нараду з військовими та розвідниками щодо ескалації бойових дій на Донбасі. Запис Президент провів закриту нараду щодо загострення на Донбасі спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

Патріот Донбасу

Мешканця Луганщини виявили у Чорнобильській зоні

Юнака, який опинився в зоні відчуження, виявили правоохоронці спільно з прикордонниками Житомирщини. Запис Мешканця Луганщини виявили у Чорнобильській зоні спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

Патріот Донбасу

США можуть приєднатися до переговорів щодо Донбасу

Участь представників Сполучених Штатів у переговорах щодо Донбасу у «нормандському форматі» є можливою та прийнятною. Запис США можуть приєднатися до переговорів щодо Донбасу спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

Патріот Донбасу

В Україні виникли проблеми з перерахунком військових пенсій.

Для того щоб здійснити перерахунок пенсій колишнім військовослужбовцям варто виправити програму виплат. Запис В Україні виникли проблеми з перерахунком військових пенсій спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

Патріот Донбасу

Провайдери в окупованому Криму блокують українські сайти.

В окупованому Криму не менше 12 провайдерів блокують доступ до 27 українських сайтах, більшість з яких – популярні онлайн-видання. Запис Провайдери в окупованому Криму блокують українські сайти спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

Патріот Донбасу

Що відбувалося на фронті на околицях Красногорівки та Мар’їнки.

На лінії фронту зараз ситуація напружена. 2 квітня гібридні угрупування Росії обстрілювали позиції українських військових на околицях Красногорівки та Мар'їнки. Ці позиції знаходяться поруч з окупованим Донецьком. Запис Що відбувалося на фронті на...

Патріот Донбасу

Стали відомі подробиці обстрілів позицій ЗСУ біля Донецька.

На лінії фронту зараз ситуація напружена. 2 квітня гібридні угрупування Росії обстрілювали позиції українських військових на околицях Красногорівки та Мар'їнки. Ці позиції знаходяться поруч з окупованим Донецьком. Запис Стали відомі подробиці обст...

Патріот Донбасу

Глава української делегації в ТКГ відповів чи потрібен Росії мир на Донбасі.

На думку Леоніда Кравчука Російська Федерація не прагне до встановлення миру та припинення вогню на сході України. Запис Глава української делегації в ТКГ відповів чи потрібен Росії мир на Донбасі (відео) спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

Патріот Донбасу

Прикордонники візьмуть участь в українсько-британських навчаннях.

Влітку поточного року Державна прикордонна служба України візьме участь у спільних українсько-британських навчаннях «Cossack Mace – 2021», які відбудуться на базі одного з навчальних центрів Збройних сил України. Запис Прикордонники візьмуть участ...

Патріот Донбасу

Стала відома кількість дітей, які загинули від вибухових предметів за роки війни на Донбасі.

За інформацією дитячого фонду ООН з квітня 2014 року по серпень 2020 року жертвами вибухівки та мін на сході України стали 42 дитини. Запис Стала відома кількість дітей, які загинули від вибухових предметів за роки війни на Донбасі спершу було опу...

Патріот Донбасу

Офіцер Генштабу ЗСУ викрив фейк російських пропагандистів.

Російські пропагандисти поширюють неправдиву інформацію про наступ Об'єднаних сил у районі тимчасово окупованого Луганська. Запис Офіцер Генштабу ЗСУ викрив фейк російських пропагандистів (фото) спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

Патріот Донбасу