Deutsche Welle

«Deutsche Welle» - новини й аналітика з Німеччини українською мовою. Найважливіші події в Німеччині, Україні, Європі та в світі.

https://www.dw.com/uk

Китай відправить свої війська на спільні навчання до Росії.

Китай відправить військовий контингент до Росії для участі у спільних навчаннях "Схід-2022", які пройдуть на території Росії з 30 серпня до 5 вересня. Про це у середу, 17 серпня, повідомляє агенція Reuters з посиланням на міністерство оборони КНР.

Участь Народно-визвольної армії Китаю у військових маневрах "не пов'язана з поточною міжнародною та регіональною ситуацією", йдеться у заяві оборонного відомства КНР. Китай долучається до навчань "Схід-2022" вперше.

Читайте також: Загроза Росії та виклик Китаю: головне у новій стратегічній концепції НАТО

"На меті - посилити практичну та дружню співпрацю з арміями країн-учасниць, підвищити рівень стратегічного співробітництва між учасниками та посилити здатність реагувати на різні безпекові загрози", - заявило міністерство оборони КНР.

У маневрах також братимуть участь військові з Індії, Білорусі, Монголії і Таджикистана та інших країн. Минулого разу вони проходили у 2018 році.

Читайте також: Коментар: Паралелі між Україною і Тайванем очевидні

Відносини між КНР та Росією

З початку повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну Китай неодноразово критикував міжнародні санкції проти РФ. При цьому у чиновники США вказували, що не бачать ухилянь Пекіна від обмежень, КНР також не допомагає РФ зброєю.

У травні Росія продала Китаю рекордні обсяги нафти, ставши найбільшим постачальником нафтової продукції до КНР. Утім, наприкінці липня видання Financial Times повідомляло, що інвестиції Китаю в Росію в рамках глобального інфраструктурного проєкту "Один пояс - один шлях" у першому півріччі цього року вперше скоротилися до нуля.

На початку серпня президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю South China Morning Post сказав, що від початку війни Київ офіційно просив Пекін про переговори з метою переконати лідера КНР Сі Цзіньпіна вплинути на позицію РФ, але поки що розмова не відбулася.

"Росія тренується на випадок глобальної війни": експерти про "Схід-2018" (11.09.2018)

Here are 10 practical recommendations and tips from Goldweb Solutions that we use in our practice.
Останні новини
За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Україна подала заявку на вступ до НАТО за пришвидшеною процедурою. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу розповів, скільки країн-членів можуть бути за вступ. Зауважте:

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

Минобороны России признало свое поражение в Лимане. По мнению Алексея Арестовича, таких случаев будет еще больше, поскольку в штабах на местах полный хаос и беспорядок. Читайте к теме:

3 16

Самый страшный кошмар 300922

Самый страшный кошмар 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

Есть ради чего 300922

Есть ради чего 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Серед українців провели важливе опитування щодо потенційного вступу України до НАТО. Є певні цифри. Зверніть увагу на сайті:

1 27

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Українські захисники підняли державний прапор у Лимані. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу припустив, як заговорять пропагандисти до росіян після поразки. Важливо: