
Від початку повномасштабного вторгнення на Рівненщину релокувалися 39 підприємств. Вони офіційно тут зареєструвалися та розпочали роботу. Про це голова Рівненської обладміністрації Віталій Коваль розповів у інтерв’ю «Главкому».
Будь ласка, читайте текст після реклами
«Ми зараз дещо змінили парадигму сприйняття і говоримо не про релоковані, а масштабовані підприємства. Багато хто з них має можливість повернутись назад і навіть повертається, але лишає тут свою фірму. Тому що рівненчани демонструють повну відкритість», – розповів очільник Рівненщини.
За словами Віталія Коваля, утримувати свою справу на плаву та навіть розвивати її місцевим підприємцям під час війни допомогли також державні програми.
Будь ласка, читайте текст після реклами
«Наприклад, програма доступних кредитів «5-7-9%» дозволила нам під час війни видати дешевих кредитів на 2,4 млрд грн саме для рівненського бізнесу. Через Експортно-кредитне агентство наша область зайняла перше місце за кредитною підтримкою. Видано 11 позик під 86,6 млн грн, що дозволило нашим експортерам виконати експортні контракти та мати фінансовий ресурс», – сказав голова обласної адміністрації.
Таким чином, кількість зареєстрованих підприємців на Рівненщині протягом року зросла на 3,5%. Тобто люди під час війни відкривали ФОПи, каже Віталій Коваль.
«Працює програма «єРобота. Своя справа», через яку 221 підприємець вже отримав позитивне рішення і їм держава видала безповоротні мікрогранти на 53 млн. У цей час мати таку підтримку – це повітря для бізнесу», – вважає очільник регіону.
Раніше голова ОВА розповів, як Рівненщина готується до наступу з півночі.
Будь ласка, читайте текст після реклами
Читайте також: Голова Рівненської ОВА Віталій Коваль: Ми завершимо будувати оборонні рубежі в день перемоги