Малиновський став бронзовим призером Серії А

Італійська "Аталанта" Руслана Малиновського зайняла третє місце у підсумковій таблиці Серії А.

В останньому матчі сезону команда українця не змогла перемогти "Інтер" та виграти срібні нагороди чемпіонату Італії.

Підопічні Антоніо Конте вже на першій хвилині вийшли вперед після удару Даніло Д'Амброзіо. Англійський легіонер "Інтера" Ешлі Янг в середині першого тайму подвоїв перевагу гостей. "Аталанта" нічого не змогла на це відповісти.

Півзахисник збірної України Малиновський почав поєдинок на лаві запасних. На 61-й хвилині українець з'явився на полі, замінивши Ремо Фройлера.

У поточному сезоні Руслан Малиновський провів 34 матчі за "Аталанту", в яких відзначився 8 забитими м'ячами та віддав 4 гольових асисти.

Новини по темі

Одноклубник українця забив красивий м'яч у ворота «Ман Юнайтед» .

У 1/8 фіналу Ліги Європи "Ман Юнайтед" легко пройшов австрійський ЛАСК.Доля протистояння була вирішення ще у першій грі в Австрії, коли гості здобули розгромну перемогу - 5:0.Гра Манчестері мала скоріше тренувальний характер. "Червоні дияволи" зно...