Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Окупанти відступають, ЗСУ нищать їхню техніку та зброю – ОК «Південь».

Окупанти поступово відступають на півдні України, вдалося знищити райони зосередження їхньої техніки та озброєння.

Джерело : речниця пресцентру оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону, передає Інтерфакс-Україна

Пряма мова : "Бої йдуть запеклі, на півдні у нас досить гаряче, незважаючи на те, що погода трохи стала прохолоднішою. Вогонь іде і з одного боку, і з іншого. Але ворог усе-таки поступається, поступово-поступово території ми закріплюємо за собою. І це його напружує, відповідно, обстріли стають то більшими, то меншими залежно від того, яку кількість боєкомплекту ми вразили за ніч...

У нас є досить суттєві влучання за минулу добу - це і пункти управління, і командні пункти, і райони зосередження техніки й озброєння, і людей, але ми не бачимо ще результатів, тому що вони дорозслідуються. Зрозуміло, що на окупованій території важче порахувати такі результати. Але дуже вдячні місцевому населенню, дуже вдячні руху опору - вони нам у цьому допомагають, і впевнені, що до вечора звіт буде досить потужним".

Деталі : За словами Гуменюк, проведення окупантами незаконних "референдумів" про приєднання утримуваних ними південних районів України до РФ, а також оголошення мобілізації громадян РФ є імітацією керівництвом Росії реальної діяльності.

Пряма мова : "Мобілізація їм потрібна для того, щоб хоч якусь діяльність продемонструвати, зокрема, і військово-політичному керівництву країни-агресора, бо вони не бачать узагалі про себе турботи, вони не бачать для себе логістики, вони не бачать, що вони там комусь потрібні - я кажу про підрозділи, які зараз перебувають на передовій на півдні з тієї сторони... Мобілізація та референдум - це просто чергова маніпуляція, якими вони імітують свою діяльність, більше нічого".

Що передувало : Раніше Гуменюк повідомляла, що російські підрозділи на півдні затиснуті між силами оборони України та правим берегом, деякі командири окупантів намагають вийти на зв'язок із представниками ЗСУ, щоб скласти зброю і здатися в полон.

Jakob Nielsen’s 10 heuristics were created without emphasis on application to websites, applications, or other specific interfaces.
Останні новини

Дедалі більше американців хочуть надання зброї Україні на тлі погроз Росії — опитування.

73% американців вважають, що США мають надалі підтримувати Україну, попри погрози Росії застосуванням ядерної зброї, і дедалі більше "за" надання зброї. Джерело: опитування громадської думки Reuters/Ipsos Деталі: Із цим твердженням погодилися як д...

Українська правда

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович прокомментировал ситуацию с российскими пленниками. Он заявил, что у них есть последний шанс сдаться, чтобы выжить. Читайте к теме на сайте:

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон  «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт їдемо також з гостинцями для ЗСУ - усе завдяки вам! Підтр...

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він  «макав»  ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він «макав» ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Наш канал зі стрімами: Під час стріму на ютубі 24 каналу психолог Віталій Кім пояснив дивну поведінку та жести Путіна. Читайте до теми на сайті:

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Российский диктатор Путин вручил Кадырову полковнику. По мнению Арестовича, это был чрезвычайный плевок российскому офицерству. Обратите внимание на сайте:

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Политтехнолог Михаил Шейтельман рассказал о расколе в русских элитах. Читать на сайте:

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

Наш канал со стримами: Во время стрима на 24 канале Иван Яковина говорил о влиянии Кадырова, сравнивая с Путиным. Читайте к теме на сайте: