Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Перший круглий стіл щодо відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості.

Вже за три дні відбудеться перший вебінар із серії онлайн круглих столів для представників логістики щодо обговорення питань відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості в умовах воєнного та післявоєнного стану в Україні.

Круглий стіл на тему « Місце управління товарними запасами у концепції Supply Chain під час війни» розкриє питання:

  • Формування асортименту, виходячи з пропозицій на ринку та потреби забезпечити покупців необхідними товарами у магазині.
  • Практичні поради по закупівлі товарів під час війни для продуктового рітейлу без участі автозамовлення.
  • Особливості функціонування ланцюга постачань FMCG у період військового стану

Модератор круглого столу: Євген Нікушин , Топ-практик логістики з більш ніж 20-річним досвідом, модератор та найкращий спікер Всеукраїнського Дня Логіста, директор з логістики компанії FADO.

Серед спікерів: директор Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) Ксенія Сидоркіна , директор з логістики мережі «Варус» Юрій Поєнко , директор з маркетингу «Київхліб» Лілія Комарова , директор з логістики холдингу «Молочний Альянс» Андрій Алексєєв .

Заходи ініційовано та проводяться компанією TradeMasterGroup за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) у травні-червні в режимі онлайн.

Метою проекту є залучення представників логістичної галузі з усіх областей України, де почали працювати ланцюги поставки і планується налагодження життєдіяльності населення, до обміну досвідом з логістами-експертами щодо відновлення та налагодження логістичних ланцюгів постачання після війни, глибокої кризи та впровадження новітніх технологій.

До участі запрошуються спеціалісти з логістики, які працюють у компаніях виробниках, ритейлерах та дистрибуторах харчових продуктів, логістичних компаніях та тих, що надають послуги і рішення з логістики.

Наступні круглі столи відбудуться в період з 24 травня по 3 червня 2022 р., зокрема:

24 травня 2022 р. (з 16:00 до 18:30) учасники круглого столу розглянуть « Практичні рішення з оптимізації складської логістики на основі реальних змін в умовах воєнного положення ».

27 травня 2022 р. (з 16:00 до 18:30) темою заходу стане « Оптимізація транспортної логістики за часів воєнних подій ».

31 травня 2022 р. (з 16:00 до 18:30) запрошуються учасники для обговорення питань щодо « Організації роботи персоналу в умовах воєнного стану ».

3 червня 2022 р. (з 16:00 до 18:30) відбудеться онлайн зустріч з питань « Загальної перебудови роботи бізнес моделі компанії, запровадження алгоритмів, які дозволяють приймати рішення максимально швидко ».

Серед спікерів 2-5 круглих столів: директор з логістики Володимир-Волинської птахофабрики, ТМ «Епікур», «Чеботурочка» Володимир Дудін, директор департаменту логістики ARDIS Group Ігор Матвеєв, директор з логістики Fozzy C&C ТОВ «Експансія» Олександр Бабай , керівник департаменту логістики PrpsiCo Україна Артем Попенов , СЕО в ПрАТ «Івано-Франківська харчова фабрика Тетяна Ребчук , співвласник компанії ПрАТ «Івано-Франківська харчова фабрика» Марія Домчак , експерт Комісії з митних питань при Громадській Раді ДФС у м. Києві, радник з митних питань Громадської спілки «Брокерський сектор» та провідний експерт компанії «Незалежна Митна Агенція» Валерій Губарев , генеральний директор роздрібної мережі «Економ Плюс» (Мережа магазинів «Эконом») Володимир Матяш , співзасновник «ВЕСТА-ЛІДЕР» Віктор Сидоренко та ін.

Учасники круглих столів отримають відповіді на актуальні питання щодо ведення бізнесу в умовах сьогодення, зможуть ставити спікерам питання та приймати участь в обговоренні і дискусіях. По завершенню серії вебінарів учасникам буде надано доступ до їх відео-записів, а також звіт у вигляді альманаху, якій міститиме презентації та тези виступів, висновки і запропоновані рішення для подальшого використання та імплементації у власний бізнес.

Вартість участі становить 100 грн (участь в 1 круглому столі) і 200 грн (від 2 до 5 круглих столів) та перераховується компанією TradeMasterGroup на потреби Збройних Сил України. Таким чином, учасники автоматично роблять свій важливий внесок у підтримку ЗСУ. Звіт про перерахування коштів українській армії буде опубліковано за результатами проведення усієї серії заходів у звітному альманасі, який отримають учасники.

Разом з тим, для тих учасників, які опинились в скрутному становищі, безпосередньо постраждали від російської агресії, чий бізнес не витримав складні умови воєнного стану та які не мають можливості оплатити квиток, компанія TradeMasterGroup передбачила квоти у кількості 100 безоплатних місць.

Ознайомитись детально із програмою круглих столів, спікерами, зареєструватись та придбати квитки можна за посиланням https://bit.ly/USAID2022, або заповнивши онлайн-форму ТУТ. При реєстрації вкажіть код реєстрації: M-USAID .

Запрошуємо до участі!

Останні новини

Листи щастя

Час, коли інформація розповсюджується централізовано і контрольовано та ще й здебільшого через владні ЗМІ, є найкращим періодом для конспірології.

Український тиждень

На Чернігівщині відкриють ще один автомобільний маршрут до Києва.

Відкрито шлях буде з 5-ї ранку до 21-ї вечора, де саме він пролягатиме – свідомо не анонсують. На Чернігівщині відкриють ще один автомобільний маршрут до Києва, повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав...

UA.NEWS

НАТО втратило аргументи проти вступу України після рішення по Швеції і Фінляндії.

Рішення НАТО прийняти до своїх лав Швецію і Фінляндію обнулило формальні аргументи Альянсу проти вступу України.  Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю LB.ua.   Також міністр закордонних справ Дмитро Кулеба не ба...

UA.NEWS

УЖЕ З КОБЗОНОМ! Розгромні втрати орків на 4 липня

УЖЕ З КОБЗОНОМ! Розгромні втрати орків на 4 липня

Станом на 4 липня росіяни втратили 36 200 військових у війні в Україні. Лише за добу ЗСУ знищили 230 ворогів. Читати на сайті: #24Канал

Бійці Руху опору ССО розповіли, як під обстрілами допомогли колегам вийти з окупованої території.

Бійці Руху опору ССО розповіли, як під обстрілами допомогли колегам вийти з окупованої території.

Завдання полягало в тому, аби зустріти і переправити через річку Сіверський Донець іншу бойову групу Сил спеціальних операції, яка виконувала завдання у тилу ворога. Та, місце переходу на підконтрольну територію виявилося пристріляним росіянами. П...

Першлчергові завдання Парламенту

Першлчергові завдання Парламенту

Сергій Євтушок, народний депутат України, фракція "Батьківщина" Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Євтушок #РадаОнлайн

ССО розповіли, як допомагали побратимам переправитися через річку Сіверський Донець.

ССО розповіли, як допомагали побратимам переправитися через річку Сіверський Донець.

Ексфільтрація бойової групи у надважких умовах. Сили спеціальних операцій розказали, як допомагали колегам вийти з окупованої території та переправитися через річку Сіверський Донець, де вже була облаштована позиція росіян. Друзі! Ми ризикуємо, що...

Ексклюзив - «Чує «Азов», і очі загораються» – розповіді бійців з «Азовсталі» про російський полон.

Ексклюзив - «Чує «Азов», і очі загораються» – розповіді бійців з «Азовсталі» про російський полон.

29 червня під час обміну полоненими між Росією і Україною на підконтрольну Україні території було повернуто 144 українських військовослужбовців. Серед звільнених з полону військ РФ – 95 оборонців «Азовсталі», зокрема 43 військовослужбовці полку «А...

Конференція з відновлення України у Швейцарії: Кіра Рудик детально.

Конференція з відновлення України у Швейцарії: Кіра Рудик детально.

путін готується до загальної мобілізації? Як російському населенню продають провал "спецоперації". Та чи готові диванні війська відірватися від телевізора і вмирати за царя. Друзі! Ми ризикуємо, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства рос...