Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

«Буряти закінчилися, настала черга моїх синів». Українець показав переписку із сестрою-путіністкою

Власник «Дитячої майстерні Ку» у Борисполі Сергій Кузьмич показав переписку із рідною сестрою, що живе у Росії. Відповідний пост виклав на своїй сторінці у Facebook.

Мешканець Борисполя, який взяв у руки зброю і став на захист України, розповів, що за вісім років війни з російськими окупантами, так і не міг нічого пояснити рідній сестрі.

« Подумав і вирішив викласти це. Моя власна трагедія. Вісім років я не міг нічого пояснити сестрі. Вісім років я чув від інших близких і друзів, що я неправий. Вісім років я чекав від когось допомоги, щоб хтось інший міг поговорити з нею. Навіть чув, що не вмію розмовляти із сестрою. Або взагалі з людьми. І майже те саме з мамою. Психологічне питання? Ні. Питання психіатрії груп», – написав Кузьмич.

Він також опублікував переписку зі своєю сестрою.

Спочатку жінка написала, що молиться і ставить свічки в церкві за свого старшого сина, племінника і брата, які воюють. «Кожний день ми думаємо і переживаємо за вас усіх. В церкві ставимо свічки за всіх воїнів. Для нас немає різниці», – написала жінка.

Як виявилося старший син колишньої українки пішов воювати проти України, проти свого брата і дядька, які воюють з російськими окупантами.

«Обговорювати немає що. Думала, що у будь-якій ситуації треба залишатися людьми. Помилилася. Відповідаю. Моя країна бореться за рускій мір із колективним Заходом проти фашизму на вашій території. Мій син захищає Донбас. Передай своїй дружині, що буряти закінчилися, настала черга моїх синів. Слава Росії, Крим наш, перемога буде за нами», – написала сестра мешканцю Борисполя.

Сергій написав, що всі ці вісім років мав надію, що сестра розуміє, що відбувається, але як виявилося, у сестри «замість мозку густий холодець».

Зазначимо, що велика кількість українців розсварились із своїми родичами з Росії через повномасштабне вторгнення російської армії. Так, 40% росіян, які спілкуються з українськими родичами та знайомими, висловлюють їм підтримку. 27% співчувають українцям і 13% критикують дії та політику РФ. Такі результати були отримані під час дослідження « 100 днів. Українці та війна» , яке проводилося з 1-4 червня 2022.

Тим часом Росію масово покидають мігранти з держав СНД.

A design framework is a collection of documents, articles, examples, code snippets, screenshots, design guidelines, components, philosophies, and o...
Останні новини
Ядерні погрози – це все, що лишилось у Путіна, – The Atlantic.

Ядерні погрози – це все, що лишилось у Путіна, – The Atlantic.

Всі спроби залякати світ загрозою ядерної війни свідчать, що Путін більше не знає, що робити, а російська доктрина не пояснює як діяти, коли Росія опинилась під загрозою від свого ж президента, пише Том Ніколс на шпальтах The Atlantic.

Тиждень

«Ми ніколи не визнаємо цю незаконну анексію. Ці рішення є недійсними» – як у світі відреагували на анексію Донецької, Луганської, Запорізької й Херсонської областей

Путін підписав договори про «приєднання» так званих «ДНР/ЛНР» та Херсонщини й Запоріжжя до РФ. Зібрали реакцію провідних видань та світових політиків на незаконну анексію українських територій

Тиждень

Зеленский отвечает Путину БАВОВНОЙ в Крыму - ФЕЙГИН.

Зеленский отвечает Путину БАВОВНОЙ в Крыму - ФЕЙГИН.

Российский правозащитник Марк Фейгин в эфире 24 канала об аннексии украинских территорий, ядерном шантаже и подрыве подводного газопровода Читать на сайте:

1 1

Що сказав СТОЛТЕНБЕРГ у терміновому зверненні

Що сказав СТОЛТЕНБЕРГ у терміновому зверненні

Україна подала заявку на вступ у НАТО. Генсек НАТО Єнс Столтенберг виступив із терміновими заявами. Читайте до теми на сайті:

1 1

У кремлі вже палає від заявки України у НАТО

У кремлі вже палає від заявки України у НАТО

Один із російських депутатів уже відзначився панічними заявами про заявку України у НАТО. Вочевидь у кремлі вже повна істерика через події в Україні. Варто прочитати на сайті:

Путин ОСОЗНАЛ! Ему нужно перемирие, а не ядерка! - ФЕЙГИН.

Путин ОСОЗНАЛ! Ему нужно перемирие, а не ядерка! - ФЕЙГИН.

Российский правозащитник Марк Фейгин в эфире 24 канала о заявлениях Путина Читать на сайте:

Що думають у Запоріжжі про анексію РФ тимчасово окупованих територій регіону? - Опитування.

Що думають у Запоріжжі про анексію РФ тимчасово окупованих територій регіону? - Опитування.

Президент Росії Володимир Путін 30 вересня підписав укази про «приєднання» до Російської Федерації частково окупованих Запорізької, Херсонської, Донецької та окупованої Луганської областей України. Радіо Свобода розпитало людей на вулицях Запоріжж...

Зеленський подякував освітянам за виховання патріотів.

Зеленський подякував освітянам за виховання патріотів.

Президент Володимир Зеленський привітав освітян із професійним святом та подякував їм за виховання патріотів, які сьогодні захищають Батьківщину.