Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Зеленський закликає світ «забанити» росіян

Один із способів зупинити Росію від анексії території України полягає в тому, щоб західні країни оголосили заборону на в’їзд усім громадянам Росії.

Один із способів зупинити Росію від анексії території України полягає в тому, щоб західні країни оголосили заборону на в’їзд усім громадянам Росії. Про це президент України Володимир Зеленський заявив у інтерв’ю The Washington Post під назвою «Zelensky calls on West to ban all Russian travelers».

«Найголовніші санкції — це закрити кордони, бо росіяни забирають чужу землю» , — сказав він, додавши, що росіяни повинні «жити у своєму світі, поки не змінять свою філософію».

Деякі критики стверджують, що блокування всіх росіян несправедливо вплине на тих, хто залишив свою країну через незгоду з рішенням Володимира Путіна напасти на Україну.

Втім, Зеленський певен, що такі розмежування не мають значення.

«Які б не були росіяни … нехай їдуть до Росії. Тоді вони зрозуміють. Вони скажуть: «Ми не маємо нічого спільного з цією війною. Весь народ не може нести відповідальність, чи не так?» Може! Народ вибрав цю владу, і вони з нею не борються, не сперечаються, не тиснуть» , — сказав він.

Росіяни, на переконання президента України, мають повертатись й жити на батьківщині. Тільки так можна вплинути на Путіна.

Вже накладені на Росію за її неспровоковану війну в Україні санкції, вважає Зеленський, є слабкими, порівняно із закриттям кордонів для російських громадян на один рік і повним ембарго на купівлю російських енергоносіїв.

Російським авіакомпаніям заборонили літати над більшою частиною Європи та Північної Америки, що ускладнило для росіян можливість подорожувати за кордон. Однак повної заборони досі немає; громадяни Росії все ще можуть вільно подавати документи на отримання візи, наприклад, для відвідування Сполучених Штатів.

Related video

Водночас, прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін заявила журналістам у понеділок, що вона вважає, що видачу туристичних віз росіянам слід обмежити, і закликала ввести цю заборону на території всього Європейського Союзу.

Підготував/ла : Микита Ткаченко
The best tools for building user interfaces, these tools help you do it faster and more efficiently, eliminating the need to reinvent the wheel ove...
Останні новини
За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Україна подала заявку на вступ до НАТО за пришвидшеною процедурою. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу розповів, скільки країн-членів можуть бути за вступ. Зауважте:

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

Минобороны России признало свое поражение в Лимане. По мнению Алексея Арестовича, таких случаев будет еще больше, поскольку в штабах на местах полный хаос и беспорядок. Читайте к теме:

3 16

Самый страшный кошмар 300922

Самый страшный кошмар 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

Есть ради чего 300922

Есть ради чего 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Серед українців провели важливе опитування щодо потенційного вступу України до НАТО. Є певні цифри. Зверніть увагу на сайті:

1 27

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Українські захисники підняли державний прапор у Лимані. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу припустив, як заговорять пропагандисти до росіян після поразки. Важливо: