Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Пашинян звинуватив російських «миротворців» у Карабасі в бездіяльності.

Що сталося. Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян висловив претензії російським миротворцям за невиконання своїх обов'язків, через що сталося загострення ситуації в Нагірному Карабаху.

Джерело . Про це повідомляє The Moscow Times з посиланням на агентство «Арменпрес».

Деталі . Пашинян заявив, що вважає «просто неприйнятним» постійні порушення режиму припинення вогню вздовж лінії зіткнення, а також «випадки фізичного та психологічного терору вірменів у присутності миротворців».

Глава уряду Вірменії додав, що країна буде уточнювати деталі миротворчої операції у Нагірному Карабаху.

«Ряд подій, що відбулися в Нагірному Карабаху з листопада 2020 року, у тому числі події останніх днів, викликають у вірменської громадськості питання щодо змісту та характеру миротворчої операції в Нагірному Карабаху», – сказав вірменський прем'єр.

За його словами, у грудні 2020 року «у присутності та при потуранні» російських миротворців відбулося «захоплення Азербайджаном» населених пунктів Хцаберд і Хін Тагер, а потім те саме сталося із селом Парух у березні 2022-го.

«Це було необхідно [зробити] із самого початку. Але слід визнати, що цьому процесу перешкоджав Азербайджан, відмовившись підписати мандат на операцію миротворчих сил у Нагірному Карабаху, тоді як Вірменія це зробила у листопаді 2020 року. Ми очікуємо, що цей мандат, підписаний у двосторонньому форматі, діятиме у повному обсязі», – сказав Пашинян.

Нове загострення ситуації у Нагірному Карабаху відбулося 3 серпня. У невизнаній Нагірно-Карабаській республіці розпочалася часткова мобілізація після нападу азербайджанських солдатів на регіон за допомогою безпілотників, внаслідок чого один вірменський військовослужбовець загинув, ще вісім людей постраждали.

У відповідь Баку звинуватив в атаці вірменських військових, які здійснили «диверсійно-терористичний акт», через що загинув один азербайджанский солдат, а також намагалися захопити частину територій Кельбаджарського та Лачинського районів, що належать Азербайджану з листопада 2020 року.

Після цього азербайджанці провели операцію «Відплата», під час якої військові знищили позиції «незаконних вірменських збройних формувань» та завдали удару по військовій частині.

Зараз Баку вимагає демілітаризації Карабаху та виведення звідти вірменських військ. За словами Пашиняна, в рамках домовленостей азербайджанська влада має «визнати існування Нагірного Карабаху, прийняти та поважати лінію розмежування та Лачинський коридор для сполучення між Вірменією та Нагірним Карабахом».

Між тим військовий експерт озвучив припущення, що Азербайджан хоче заволодіти спірними територіями в Нагірному Карабасі, поки росія зосереджена на війні в Україні.

Більше про те, що відбувається в дуже неспокійному регіоні – в матеріалі Mind «Довіджим» Карабаху: як і навіщо Азербайджан розпочав військову операцію».

For this year’s trends, we have gathered some of the classic as well as future features that we believe will be the biggest UX trends in 2022.
Останні новини
«США мають озброїти Україну зараз, поки не пізно»: авторитетні американці звернулись до Байдена.

«США мають озброїти Україну зараз, поки не пізно»: авторитетні американці звернулись до Байдена.

Відомі військові, дипломати та експерти з нацбезпеки наголошують, що США надали Україні допомогу, достатню для створення «тупикової ситуації» та недостатню для впевненої перемоги.

Дзеркало Тижня

️Арестович ответил на хейт в адрес ЗАЛУЖНОГО @Alexey Arestovych.

️Арестович ответил на хейт в адрес ЗАЛУЖНОГО @Alexey Arestovych.

Московская пропаганда активно распространяет отрицательную риторку в адрес Залужного. Алексей Арестович ответил на это. Интересно прочитать на сайте: #24Канал

Психолог КІМ детально про двійників путіна: Ідентичних не буває.

Психолог КІМ детально про двійників путіна: Ідентичних не буває.

Політичний психолог Валентин Кім під час стріму на 24 каналі прокоментував тему про так званих двійників путіна. Він детально пояснив, чим спричинений посилений інтерес до відповідної теми. Також зверніть увагу: Посилання на наш канал зі стрімами:...

Арестович ответил, почему власти не предупредили о нападении РФ @Alexey Arestovych.

Арестович ответил, почему власти не предупредили о нападении РФ @Alexey Arestovych.

Президент Зеленский в интервью американским журналистам объяснил, почему украинцев не предупредили о нападении россиян. Алексей Арестович предположил, почему власти не предупредили о полном нападении. Читать на сайте: #24Канал

Чем РФ может ответить на взрывы в Крыму – АРЕСТОВИЧ.

Чем РФ может ответить на взрывы в Крыму – АРЕСТОВИЧ.

В Крыму уже несколько дней совместно масштабный хлопок. Алексей Арестович ответил, что следует ожидать от россии. Читайте на сайте к теме: #24Канал

Тіло путіна сигналізує, що він підкоряється, – психолог про поведінку диктатора.

Тіло путіна сигналізує, що він підкоряється, – психолог про поведінку диктатора.

Політичний психолог Валентин Кім під час стріму на ютубі 24 каналу проаналізував незвичні рухи російського диктатора. Він припустив, що насправді путіну не вдається стримуватись. Зауважте: Посилання на наш канал зі стрімами: #24Канал

АРЕСТОВИЧ отреагировал на НОВЫЕ ВЗРЫВЫ в Крыму @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ отреагировал на НОВЫЕ ВЗРЫВЫ в Крыму @Alexey Arestovych.

"Хлопок" в Крыму очень испугал россия. Алексей Арестович прокомментировал взрывы. Нужно прочесть на сайте: #24Канал

1