
Ділянка із масовими похованнями на північний захід від міста неухильно росте з весни.
Під Маріуполем на місці масового поховання з'явилося щонайменше 1500 нових могил. Про це свідчать супутникові знімки з Максара, повідомляє ВВС.
Центр інформаційної стійкості проаналізував знімки Старого Криму та дійшов висновку, що відтоді, як востаннє аналізувалися зображення на цьому місці у червні, тут було викопано 1500 нових могил. Останні супутникові знімки з Максара показують, що три масові поховання під Маріуполем, розташовані у Старому Криму, Мангуші та Виноградному, неухильно зростають з весни.
За оцінками журналістів, з початку війни там було вирито понад 4600 могил, проте похованих тіл може бути більше.
Читайте також: З найбільшого масового поховання у Лимані дістали тіла 146 українців
Українські офіційні особи тепер вважають, що в боях у Маріуполі було вбито не менше 25 000 людей, і що 5-7 тисяч із них загинули під завалами після того, як їхні будинки зазнали бомбардування. Довоєнне населення Маріуполя складало близько 500 тисяч жителів.
Свідки у Маріуполі розповіли журналістам, що бачили, як окупаційна влада в останні місяці витягувала тіла з-під уламків зруйнованих будівель у місті та вивозила їх для поховання.
Related video
Як повідомлялося, у Маріуполі окупанти влітку під виглядом багатоповерхівок почали будувати бетонні "курятники" , які не витримували жодних не лише будівельних, а й цивілізаційних норм. Зокрема, у будівлях були відсутні туалети та водопровід.
Дивіться спецтему: Аварійні відключення електроенергії: чи призведе масове використання генераторів до паливної кризи Наразі оцінити обсяги споживання пального генераторами складно. Права на показ документальних фільмів про вторгнення Росії продали до 20 країн світу Фільм "Втрачений дім" вже показали на румунському телебаченні. Як підготуватися до тривалої відсутності тепла і світла: поради МВС Обираючи альтернативні джерела опалення, варто пам’ятати про небезпеку чадного газу. Баффет профінансує закупівлю генераторів та електрообладнання Президент України обговорив із бізнесменом проекти щодо відновлення енергетичної інфраструктури. Штайнмаєр пропонує розвинути побратимську допомогу між містами України та Німеччини: що це означає Йдеться про допомогу, наприклад, одягом чи генераторами.
Підготував/ла : Оксана Лебедина