Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Німеччина продовжить термін роботи трьох останніх атомних електростанцій – WSJ.

Німеччина планує відкласти закриття останніх трьох атомних електростанцій країни, оскільки країна готується до ймовірного дефіциту енергії цієї зими в умовах російського газового шантажу.

Про це пише Wall Street Journal з посиланням на трьох високопоставлених урядовців.

Рішення ще має бути офіційно ухвалене кабінетом канцлера Німеччини Олафа Шольца після опублікування результатів оцінки енергетичних потреб Німеччини, яка буде завершена в найближчі тижні. Також, ймовірно, що рішення потребуватиме голосування в парламенті. За даними джерел WSJ, деякі деталі досі на етапі обговорення.

Хоча офіційне рішення може бути прийнято через кілька тижнів, уряд вважає, що виконано дві ключові умови, які дозволяють тимчасово продовжити термін служби трьох станцій, які наразі очікують закриття 31 грудня. По-перше, Німеччина зіткнулася з ймовірним дефіцитом газу, а продовження роботи реакторів не викликає занепокоєння щодо безпеки.

"Реактори безпечні до 31 грудня, і, очевидно, вони залишатимуться безпечними й після 31 грудня", — зауважив топ-чиновник у окментарі виданню.

Відтермінування відмови від атомної енергетики не є панацеєю від ризику нестачі електроенергії в країні взимку. Німеччині передусім бракує газу, який переважно використовується для опалення та виробництва.

Проте, дозволивши електростанціям, на які разом припадає близько 6% виробництва електроенергії в країні, залишатися в мережі, Берлін позбавить себе від необхідності замінювати їх на газові або вугільні електростанції.

Законсервовані вугільні станції вже повернули в роботу, щоб запобігти відключенню електроенергії після того, як Росія скоротила постачання газу в Німеччину.

Наразі немає розуміння, як довго реактори працюватимуть після закінчення грудневого терміну. Троє чиновників сказали, що продовження буде лише на кілька місяців. Провідні діячі Вільної демократичної партії, третього партнера уряду по коаліції, заявили, що АЕС має працювати до 2024 року.

Декілька офіційних осіб заявили, що продовження вплине лише на три станції, які все ще працюють, і що Берлін не розглядає можливість повторного відкриття заводів, виведених з експлуатації раніше.

Нагадуємо :

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що продовження терміну служби останніх атомних електростанцій у Німеччині може " мати сенс ", оскільки скорочення потоків газу з Росії підвищує перспективу енергетичної кризи взимку.

Jakob Nielsen’s 10 heuristics were created without emphasis on application to websites, applications, or other specific interfaces.
Останні новини
У Донецькій області бійці НГУ ліквідували елітний підрозділ армії російських загарбників.

У Донецькій області бійці НГУ ліквідували елітний підрозділ армії російських загарбників.

Спецпризначенці Національної гвардії України показали знищення одного з елітних підрозділів армії окупантів у Донецькій області. Про це повідомляє Національна гвардія України. "Один зі спецпідрозділів Нацгвардії, що виконує бойові завдання на Доне...

Патріот Донбасу

Франція дає ЗСУ потужну бойову зброю

Франція дає ЗСУ потужну бойову зброю

Україна і Франція фіналізують контракт про постачання 20 броньованих машин Bastion. Цікаво прочитати на сайті:

1

«Ядерні держави будуть змушені втрутитися». Чи готовий путін розв'язати ядерну війну - Сергій Кузан

«Ядерні держави будуть змушені втрутитися». Чи готовий путін розв'язати ядерну війну - Сергій Кузан

Сергій Кузан - голова українського центру безпеки та співпраці, військовий експерт Останні новини України. Оперативні актуальні новини війни і фронту. Трансляція наживо // Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви, наші глядачі, підписник...

Путінська зброя апокаліпсису / Чого чекати від ядерних торпед  «Посейдон» ?.

Путінська зброя апокаліпсису / Чого чекати від ядерних торпед «Посейдон» ?.

Стеж за новинами в Telegram 24 каналу - В італійських ЗМІ масово розтиражували сенсанційну новину про нібито випробування Росією ядерної суперторпеди "Посейдон". Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко розпов...

ОДКБ сиплеться на очах! Гинути за Путіна ніхто не збирається.

ОДКБ сиплеться на очах! Гинути за Путіна ніхто не збирається.

Стеж за новинами в Telegram 24 каналу - Росії не вдається залучити ОДКБ до війни проти України. Крім Вірменії, надії Путіна розбиває вже й Казахстан. Зверніть увагу:

Час новин: підсумки - 03.10.2022

Час новин: підсумки - 03.10.2022

Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт їдемо також з гостинцями для ЗСУ - усе завдяки вам! Підтр...

️ЗЕЛЕНСЬКИЙ може отримати важливу премію, але є НЮАНС.

️ЗЕЛЕНСЬКИЙ може отримати важливу премію, але є НЮАНС.

Вже протягом цього тижня ми дізнаємося лауреатів Нобелівської премії 2022 року. Нагороду традиційно отримають кращі розуми за досягнення у науці, культурі та громадській сфері. Український лідер Володимир Зеленський також має шанси здобути премію....