UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

Окупанти планують залучити до організації псевдореферендуму на Запоріжжі більше тисячі людей - СБУ.

Служба безпеки перехопила документи російських загарбників, де описано процес організації фейкового референдуму рф на тимчасово окупованій території Запоріжжя. Було встановлено особи більше 1 тисячі російських силовиків, яких планують залучити до «охорони» заходів псевдоголосування.
Серед них підрозділи росгвардії, воєнної поліції зс рф та російського МНС, повідомляє пресслужба СБУ.

Також до псевдорефендуму планують залучити зрадників і колаборантів, які увійшли до складу створеного окупантами «главного управлєнія мвд по Запорожской області». Щоб контролювати псевдореферендум, за поведінкою учасників повинна слідкувати розгалужена мережа приватних охоронних фірм, підконтрольних спецслужбам рф. Також співробітники СБУ отримали повний список ворожих поплічників, які добровільно погодились очолити так звані «тєріторіальниє ізбіратєльниє комісії». Наразі ідентифіковано більше 390 колаборантів, всіх організаторів незаконної діяльності, їх установчі дані та місця перебування. Покарання за злочини проти державної безпеки України невідворотні, додали у відомстві. До окупованого Мелітополя росіяни вже привезли масовку з території Криму для зйомки пропагандистських сюжетів про псевдореферендум.
Українцям на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, на тлі проведення фейкового «референдуму» приходять повідомлення з попередженням про «теракт».
В Маріуполі окупанти розташували виборчі дільниці так званого «референдуму» в магазинах та кафе. Також до міста заїхало 27 важких військових вантажівок.
The best tools for building user interfaces, these tools help you do it faster and more efficiently, eliminating the need to reinvent the wheel ove...
Останні новини

Приватбанк остаточно виграв справу за будівлю головного офісу у Дніпрі.

Верховний Суд залишив у силі рішення суду апеляційної інстанції, яким було відмовлено компанії "Океанмаш" у спробі скасувати право власності "Приватбанку" на будівлю головного офісу у Дніпрі.

Українська правда

Росія встановила мобільний військкомат на кордоні з Фінляндією.

Росія встановила мобільний військкомат на кордоні з Фінляндією.

Росіяни розгорнули мобільний військкомат на кордоні з Фінляндією. Тим, хто підлягає мобілізації, вручають повістки, решта може записатися в добровольці. Зверніть увагу на сайті:

️путін НЕ НАВАЖУЄТЬСЯ підходити до берегів України – ЧМУТ.

️путін НЕ НАВАЖУЄТЬСЯ підходити до берегів України – ЧМУТ.

В ефірі 24 каналу голова волонтерського фонду "Повернись живим" Тарас Чмут говорив про те, чому путін не наважується підходити до берегів України. Читайте до теми на сайті:

В рф подкрался ПИ**Ц! / Нанесен УДАР по путину - ГУДКОВ @Геннадий Гудков.

В рф подкрался ПИ**Ц! / Нанесен УДАР по путину - ГУДКОВ @Геннадий Гудков.

Российский оппозиционний политик Геннадий Гудков в эфире 24 канала о мобилизации, массовом бегстве россиян, власти кремля и протестах в Дагестане. Читайте на сайте:

Меркель відзначилась цікавою заявою

Меркель відзначилась цікавою заявою

Колишня канцлерка Німеччини Ангела Меркель закликала міжнародну спільноту серйозно поставитися до недавніх заяв президента рф владіміра путіна і не сприймати їх як "блеф". Зверніть увагу на сайті:

Масова мобілізація путіна пішла не за планом - Підгорає.

Масова мобілізація путіна пішла не за планом - Підгорає.

У новому випуску "Підгорає" @Катерина Соляр розібрала те саме звернення путіна та як зараз проходить "часткова" мобілізація росіян.

Як вижити під час ядерного вибуху? – ХІМІК Гліб Репіч.

Як вижити під час ядерного вибуху? – ХІМІК Гліб Репіч.

Кандидат хімічних наук, викладач хімії в атмосферній школі Глєб Репіч в ефірі 24 каналу про наслідки ураження ядерної зброї Читайте на сайте: