Миротворець News

«Миротворець News» - Інформаційний портал Центру "МИРОТВОРЕЦЬ"

https://myrotvorets.news

MATROS KOSHKA: вивезення зерна з окупованого Севастополя.

“Матрос Кошка” вчергове зник біля Кіпру 5 жовтня 2022. Судно постійно здійснює рейси між кримськими і сирійськими портами, заходить в них з вимкненим АІС. Таким чином здійснюється незаконне вивезення зерна з території України, окупованої російським агресором.

MATROS KOSHKA (IMO: 9550137) вимкнув судновий транспондер біля Кіпру 05.10.2022 11:02 UTC. Судно вказує порт призначення Бейрут (Ліван), однак шукати його треба в Сирії, ймовірно в порту Тартус.

В The Associated Press 03.10.2022 вийшло грунтовне розслідування про вивезення зерна з окупованих російським агресором територій України, яке закінчується викладенням факту завантаження судна компанії Crane Marine Contractor «Матрос Кошка» в окупованому Севастополі.

Журналісти написали, що судно названо на честь російського моряка, визнаного національним героєм за його хоробрість під час Кримської війни 1854 року.

Зауважимо, що легендарний матрос Кішка Петро Маркович народився і до кінця життя жив на території України, в селі Ометинці (нині це Немирівський район Вінницької області), двічі звідси призивався в військо і двічі повертався на батьківщину. Некоректно називати його “російським” моряком, особливо в контексті розгорнутої проти України військової агресії.

Балкер MATROS KOSHKA прийшов в Чорне море 24.09.2022, відразу після проходження Босфору судновий транспондер було вимкнено.

Сигнал від судна був відсутній в AIS з 24.09 по 01.10.2022.

25.09.2022 судно вже було помітно з берега, воно стояло на якірній стоянці закритого порту Севастополь.

26.09.2022 6:45 UTC MATROS KOSHKA зайшов в Севастопольську бухту і ошвартувався біля зернового терміналу стівідорної компанії “Авліта” (в російських реєстрах “Авал”, входить в структуру ОСК – Об’єднана суднобудівна корпорація).

Вранці 29.09.2022 MATROS KOSHKA біля зернового терміналу в Севастопольській бухті було зафіксовано на фото.

На фото: балкер MATROS KOSHKA 29.09.2022 в окупованому Севастополі

Незважаючи на те що зображення судна на фото досить маленьке, ми бачимо, що воно подібне до фото балкера MATROS KOSHKA з його сторінки на порталі МарінТрафік.

Ідентифікація балкера MATROS KOSHKA по фото 29.09.2022 з окупованого Севастополя

Геолокація балкера MATROS KOSHKA по фото 29.09.2022 з окупованого Севастополя

29.09.2022 15:30 UTC MATROS KOSHKA вийшов з окупованого Севастополя. AIS порушника вимкнено з 24.09.2022 09:06 UTC.

За джерелами SeaKrime в окупованому Севастополі на судно було завантажено пшеницю, обсяг вантажу приблизно 27500 тонн.

Судно перешвартувалося на якірну стоянку порту Севастополь. На фото від 30.09.2022 ми бачимо MATROS KOSHKA біля севастопольського узбережжя. Це доведено за допомогою ідентифікації та геолокації.

На фото: балкер MATROS KOSHKA 30.09.2022 біля Круглої бухти в окупованому Севастополі

Ідентифікація показала, що конструктивні елементи досліджуваного нами зображення судна співпадають з фото балкера MATROS KOSHKA на порталі МарінТрафік.

Ідентифікація балкера MATROS KOSHKA по фото 30.09.2022 біля Круглої бухти в окупованому Севастополі

Орієнтиром для геолокації є маяк на виході з Круглої бухти.

Геолокація балкера MATROS KOSHKA по фото 30.09.2022 біля Круглої бухти в окупованому Севастополі

Ввечері 1 жовтня 2022 MATROS KOSHKA увімкнув судновий транспондер на підході до Босфору.

В ніч 02/03.10.2022 MATROS KOSHKA пройшов Босфор (повідомлення шипспотера Yörük Işık).

Правоохоронні органи України здійснюють кримінальне провадження за фактами незаконного перетину Державного кордону України, зокрема 08.09.2022 на сайті Офісу Генерального прокурора з’явилась новина про повідомлення про підозру капітану судна MATROS KOSHKA.

Припускаємо, що мова йде про Віталія Васильєва, про якого ми писали в публікації від 01.05.2022.

“Матрос Кошка”: судно, пов’язане з підсанкційною “ОСК”, вивезло зерно з окупованого Севастополя

За даними проєкту SeaKrime, на цей раз балкер MATROS KOSHKA в окупований Севастополь привів інший капітан. Встановлення його особи потребує подальших досліджень.

Також на сайті Прокуратури АРК і м.Севастополя повідомлено про підозру Дмитру Риндіну, генеральному директору судноплавної компанії «Крейн Марін Контрактор».

В публікації наводяться не всі докази, що є в розпорядженні журналістів SeaKrime, дані ми змушені приховувати з метою захисту наших джерел, оскільки окупантами здійснюються системні заходи щодо протидії роботи нашого проєкту.

SeaKrime – проєкт журналістських розслідувань злочинів проти державного суверенітету і територіальної цілісності України, пов’язаних з незаконними суднозаходженнями в закриті порти окупованого російськими загарбниками Криму.

SeaKrime є одним з проєктів Центру дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку “Миротворець“.

All texts and graphic materials are licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International License.

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

These are font parameters, with the help of which we will be able to characterize their structure.
Останні новини
Макрон перед дзвінком путіну планує зателефонувати Зеленському.

Макрон перед дзвінком путіну планує зателефонувати Зеленському.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що поговорить з українським лідером Володимиром Зеленським перед телефонною розмовою з главою Кремля Володимиром Путіним. Про це повідомляє Parisien. За його словами, у неділю заплановано дзвінок з гендир...

Патріот Донбасу

Залужний поговорив з генералом Моллі про потреби України в ППО.

Залужний поговорив з генералом Моллі про потреби України в ППО.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі та поділився з ним оцінками ситуації на фронті. Джерело: Залужний у Facebook Пряма мова: "Поділився (з Міл...

Українська правда

ФЕЙГИН & АРЕСТОВИЧ - Шойгу в Беларуси / Большие потери РФ / Скандал с  «Дождем».

ФЕЙГИН & АРЕСТОВИЧ - Шойгу в Беларуси / Большие потери РФ / Скандал с «Дождем».

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #фейгинлайф #фейгин​ #арестович​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Во время стрима @FeyginLive и @arestovych прокомментировали оперативную обстановку на фронте, пр...

1

Китай планирует убедить Москву! ФЕЙГИН о том, что будет с Путиным @FeyginLive.

Китай планирует убедить Москву! ФЕЙГИН о том, что будет с Путиным @FeyginLive.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #фейгин​ #маркфейгин​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Правозащитник Марк Фейгин во время стрима на ютубе 24 канала оценил влияние Китая на Россию ...

Боится смерти! ФЕЙГИН о бункерах Путина / Пропагандисты истерят @FeyginLive.

Боится смерти! ФЕЙГИН о бункерах Путина / Пропагандисты истерят @FeyginLive.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #фейгин​ #маркфейгин ​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Российские либеральные журналисты обнародовали расследование о подземной жизни Путина и его...

Неожиданное заявление МАКРОНА / Реакция Арестовича @arestovych.

Неожиданное заявление МАКРОНА / Реакция Арестовича @arestovych.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #фейгинлайф #фейгин​ #арестович​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Эммануэль Макрон заявил о необходимости гарантий безопасности России. Однако это возможно только...

1

️РАСПАЛАТА БУДЕТ! Арестович ответил на угрозы Москвы @arestovych.

️РАСПАЛАТА БУДЕТ! Арестович ответил на угрозы Москвы @arestovych.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #фейгинлайф #фейгин​ #арестович​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Украинские дипломаты продолжают получать угрозы. Алексей Арестович на стриме @FeyginLive отреаги...

ЦІНА НА НАФТУ: у січні вартість обіцяють переглянути, Україна буде наполягати на зниженні - дипломат.

ЦІНА НА НАФТУ: у січні вартість обіцяють переглянути, Україна буде наполягати на зниженні - дипломат.

Останні новини України. Оперативні актуальні ПЕРЕВІРЕНІ новини війни і фронту // Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви, наші глядачі, підписники і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для...