
Голосування заплановане на 15 грудня.
Європейський парламент може визнати Голодомор геноцидом українського народу . Відповідну резолюцію європарламентарі розглянуть у найближчий четвер, 15 грудня. Розгляд цього витання анонсований в порядку денному пленарного засідання ЄП на наступний тиждень.
«Заява комісії – 90 років після Голодомору: визнання масового вбивства через голод геноцидом», – зазначено в анонсі.
У першій половині дня 15 грудня європарламентарі обговорять цю тему. А між 13:00 та 15:00 за київським часом відбудеться голосування.
Нагадаємо, німецький Бундестаг визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу . Таке ж рішення ухвалив уряд в екзилі окупованої Росією Ічкерії .
Читайте також: В Комітеті Сенату США схвалили резолюцію, яка визнає дії РФ проти українського народу геноцидом
Related video
На ZN.ua опублікована стаття Віталія Огієнка « Як Сталін і Путін прийшли до геноциду українців? » Якщо коротко, відповідь на це питання буде такою: дещо відмінними, але загалом дуже схожими траєкторіями. Є в цих двох траєкторіях щось типологічно схоже, невід’ємно притаманне обом диктаторам і силам, які стояли за ними. Я б навіть сказав, – пише Іван Огієнко – щось притаманне російському народу. Траєкторії ці подекуди подібні настільки, що починаєш вірити в заяложене твердження – історія повторюється.
Дивіться спецтему: В Держдепі США дії росіян в Україні порівняли з тактикою ІДІЛ Окупанти намагаються знищити якомога більше цивільного населення. Грошова допомога: майже третина внутрішніх переселенців може залишитись без виплат Ці люди не проживають за вказаними адресами. Поки Росія вбиває українців, російська еліта відсиджується у Відні – «Українська правда» Обрані росіяни часто уникають санкцій. Постачальники російської оборонки розвивають бізнес у Латвії та отримують гранти від ЄС – розслідування «Коломенський завод» олігархів постачає дизелі для російських військових кораблів. Найбільший у Туреччині НПЗ, що належить азербайджанській SOCAR, відмовився від російської нафти Західні санкції проти Росії все більше виходять за межі країн, які офіційно до них приєдналися.
Підготував/ла : Юлія Лавришин