Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Що досі роблять в Україні 175 тис. громадян Росії?

Ще 2014 року я писав, що російське громадянство, російський паспорт мають стати тавром, такою собі чорною міткою. Що ж, хоч і повільно та зі скрипом, процес, однак, як то кажуть, пішов.

Наприкінці серпня президент Зеленський у своєму зверненні застеріг, що якщо Європа буде «морально глухою» в питанні обмеження в'їзду для громадян РФ, то «не буде мирної Європи». На початку вересня він повторив і розвинув цю думку, назвавши туризм Європою для росіян неприпустимим.

Все вірно. А Україна? Адже Україна – це Європа.

Сьогодні, за даними Державної міграційної служби (ДМС), в Україні проживають близько 175 тисяч громадян держави-агресора. ДМС відомо місцеперебування (не зазначені в старих анкетах адреси, а саме місцеперебування) кожного з них? Відомо, що вони роблять сьогодні і що робитимуть завтра?

Я далекий від думки, що всі ці 175 тисяч корегувальники вогню, диверсанти чи щось таке, але їхня країна напала на нашу. А на війні, як на війні.

Днями на одному ресурсі прочитав розмову з двома такими громадянами РФ. Вони нарікають, що ДМС не подовжує їм посвідки на проживання в Україні. Мовляв, їх «поставили на паузу». Один через це навіть позивається до ДМС.

Ті європейські країни, які впускають їх сьогодні, ще натерпляться від них завтра. Вони й там, щойно обживуться, нагадають про свої права. Це в Росії вони безправні, а на Заході свої права знають.

Але оцініть картину, як кажуть в Одесі. Громадяни держави-агресора в Україні, яка відбивається від їхньої батьківщини, чогось вимагають.

Що ж, українська влада й справді повинна вирішити проблему. Це слід було зробити ще за каденції попереднього президента. А нинішній просто зобов'язаний діяти, причому діяти в рамках можливостей, наданих міжнародним правом.

Маю на увазі Женевську конвенцію про захист цивільного населення під час війни, яка передбачає інтернування громадян іншої сторони конфлікту на весь період бойових дій. Після завершення бойових дій громадяни РФ, над якими не тяжітимуть звинувачення у злочинах проти України, зможуть повернутися до РФ або виїхати до третьої країни, яка погодиться їх прийняти.

Робити з України розплідник «хороших» росіян – справа безперспективна, та й народ не дозволить.

Давайте встановимо спільну позицію про те, як дизайн для вебу розвивався і як ми могли б подолати розрив між кодом і дизайном.
Останні новини

У Молдові все ж уникли відключень споживачів через наслідки ракетних ударів РФ по Україні.

У Молдові 5 грудня минулося без відключень споживачів від електропостачання, попри початкові повідомлення про проблеми у системі через ракетні удари Росії по українських об'єктах енергетичної інфраструктури.

Українська правда

МЗС: Будапештський меморандум довів, що жодні домовленості з РФ не діють.

Ракетною атакою по Україні Росія "відзначила" річницю підписання Будапештського меморандуму, зазначив президент України. МЗС закликає втілити пропозиції Київського безпекового договору.

Deutsche Welle

Голова Укренерго: День-два потрібно на те, щоб стабілізувати систему.

На відновлення виробництва електроенергії після ракетних ударів по енергетиці України, які Росія завдала 5 грудня, знадобиться кілька днів, після цього енергетична система почне стабілізуватися.

Українська правда

ДАВИДЮК відповів, як закінчить Путін @davydiuk

ДАВИДЮК відповів, як закінчить Путін @davydiuk

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Вигравайте новорічний підгон від Moneyveo: Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Політолог Микола Давидюк під час стріму на ют...

Навіть якщо запустять 200 ракет, армагедону не буде -  Аркадій Бабченко,  «Час Online».

Навіть якщо запустять 200 ракет, армагедону не буде - Аркадій Бабченко, «Час Online».

Те, що хочуть продати путіну, вже не станеться. Деталі - тут: Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На ф...

Реакция АРЕСТОВИЧА на взрывы в тылу РФ @arestovych

Реакция АРЕСТОВИЧА на взрывы в тылу РФ @arestovych

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #фейгинлайф #фейгин​ #арестович​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Утром стало известно о взрывах на российском аэродроме "Энгельс" и "Дягилиево". Алексей Арестови...

росіянам байдуже до Херсона чи Маріуполя. путін уже будує плани іншої кампанії -  Аркадій Бабченко

росіянам байдуже до Херсона чи Маріуполя. путін уже будує плани іншої кампанії - Аркадій Бабченко

Деталі - тут: Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт їдемо також з гостинцями для ЗСУ - усе завд...

Вони знову полізуть на Київ, якщо росію не зупинити -  Аркадій Бабченко, Час Online.

Вони знову полізуть на Київ, якщо росію не зупинити - Аркадій Бабченко, Час Online.

росія - це Німеччина між І та ІІ сСвітовою. Німці тоді просто зачаїлися і плекали свою ненависть та жагу помсти. Але чому Німеччина стала демократичною країною? Бо вони пройшли катарсис ІІ Світової. росіяни ж - ні. У них це ще попереду: репарації,...

ДАВИДЮК відповів, чому українці воюють ЕФЕКТИВНІШЕ #shorts.

ДАВИДЮК відповів, чому українці воюють ЕФЕКТИВНІШЕ #shorts.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram –