Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Більшість українців підтримує вільне володіння зброєю — опитування в «Дії».

Однак в законодавстві норму закріплюватимуть із певними умовами.

Більшість громадян України, які взяли участь в опитуванні Міністерства внутрішніх справ через застосунок «Дія», підтримують надання права громадянам вільно володіти та носити пістолети у громадських місцях, пише у матеріалі « Чого очікувати від ухвалення законопроєкту про зброю? » заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

Участь у ініційованому МВС голосуванні взяло понад 1,7 мільйона осіб, з яких:

- 59% висловились за те, що пістолети можуть мати всі громадяни, які дотримуються вимог закону, та можуть вільно носити їх у громадських місцях;

- 22% проголосувати за те, що пістолети категорично не мають бути в обігу серед цивільного населення;

- 19% — за те, що пістолети можуть мати всі громадяни, які дотримуються вимог закону, але використовувати їх можуть лише в тирах чи на стрільбищах (носити зброю з собою заборонено).

За підсумками опитування Міністерство внутрішніх справ України пропонує у запропонованому до другого читання законопроєкту «Про обіг цивільної вогнепальної зброї» надати громадянам право придбавати пістолети, зберігати їх удома, використовувати для захисту себе, своїх близьких і власного майна у своєму помешканні, транспортувати зброю в розрядженому вигляді та використовувати її у тирах і на стрільбищах, однак без права носіння в мирний час.

Водночас у період надзвичайного або воєнного стану — носіння короткоствольної вогнепальної зброї буде дозволено цивільним громадянам, які мають чинне право власності на відповідну зброю.

«Громадська думка — важлива опорна детермінанта у визначенні пропонованої до другого читання концепції законопроєкту», - прокоментував пропозиціїї заступник глави МВС.

Related video

Чи готовий парламент в умовах воєнного стану ухвалити прийнятий напередодні широкомасштабного вторгнення Росії в Україну законопроект про обіг цивільної вогнепальної зброї та які зміни він передбачає читайте у повному тексті матеріалу.

Підготував/ла : Ірина Знась
Кращі інструменти для створення інтерфейсу користувача, ці інструменти допоможуть вам зробити це швидше та ефективніше, позбавивши необхідності зно...
Останні новини
Польща почала отримувати норвезький газ новим трубопроводом.

Польща почала отримувати норвезький газ новим трубопроводом.

Вранці 1 жовтня Польща почала отримувати газ новим трубопроводом Baltic Pipe з Норвегії через Данію та Балтійське море. Про це повідомив польський оператор газопроводу Gaz-System, передає РБК-Україна. Трубопровід знаходиться в центрі стратегії Пол...

Патріот Донбасу

Зеленський скасував осінній призов

Президент Україні Володимир Зеленський скасував в країні осінній призов на строкову військову службу. Також він відтермінував демобілізацію.

UA.NEWS

Шабаш у кремлі – це прощальні гастролі путіна – Сергій Руденко.

Шабаш у кремлі – це прощальні гастролі путіна – Сергій Руденко.

У відповідь на анексію Україна подає заявку на вступ до НАТО. На фронті ворог в оперативному оточенні. Сергій Руденко, шеф-редактор сайту "Еспресо" Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російс...

️Керівник ГУР сказав, КОЛИ і як закінчиться війна

️Керівник ГУР сказав, КОЛИ і як закінчиться війна

За словами голови ГУР Кирила Буданова, до завершення війни залишилося ще недовго. ЗСУ можуть вийти на адміністративні кордони України станом на 1991 рік вже весною. Читайте детальніше на сайті:

1 1

П’яні російські мобіки розбили автобус, яким їх везли до військової частини.

П’яні російські мобіки розбили автобус, яким їх везли до військової частини.

ЯКОВЕНКО: развал РФ уже начался, шабаш на Красной площади, провал под Лиманом @Игорь Яковенко.

ЯКОВЕНКО: развал РФ уже начался, шабаш на Красной площади, провал под Лиманом @Игорь Яковенко.

В эфире 24 канала российский журналист Игорь Яковенко рассказал о: - речи Путина по поводу аннексии украинских территорий; - настроениях в российском обществе; - последствиях "частичной" мобилизации в России. Читайте также к теме на сайте:

путін в шоці! Нові ШАЛЕНІ втрати рф на 1 жовтня

путін в шоці! Нові ШАЛЕНІ втрати рф на 1 жовтня

Російська армія зазнає все більших втрат в Україні. Станом на 1 жовтня ЗСУ ліквідували вже 59 610 окупантів, а за минулу добу – 530. Читайте на сайті:

Які шанси на вступ України в НАТО? ПРОГНОЗ

Які шанси на вступ України в НАТО? ПРОГНОЗ

Володимир Зеленський 30 вересня заявив, що Україна подає заявку до Північноатлантичного Альянсу. В ефірі 24 каналу голова ГО "Україна в НАТО", член Атлантичної ради Юрій Романюк оцінив шанси української держави на вступ. Читайте також до теми на с...

1