Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Париж у смітті: сміттярі вирішили продовжити страйк на тиждень.

Профспілка сміттярів французької столиці вирішила продовжити страйк до наступного понеділка, що загрожує поглибленням і так великих проблем з невивезеним сміттям у Парижі.

Про це повідомляє французьке видання Le Figaro, пише "Європейська правда".

У вівторок 21 березня на голосуванні члени профспілки CGT вирішили продовжити страйк у масштабах всього об’єднання – долучатися планують працівники муніципальних і приватних компаній, що займаються вивезенням сміття, а також працівники сміттєпереробних заводів.

AFP

AFP

У профспілці кажуть, що невдовзі до страйку можуть доєднатися інші міста Франції.

Мер Парижа Анн Ідальго зі свого боку зазначила, що міська влада шукатиме рішення для підтримання нормального життя столиці.

Обсяги сміття, що накопичилися біля паризьких баків станом на 20 березня оцінювали у 9300 тонн. Це менше, ніж 10 тисяч тонн у п’ятницю минулого тижня, коли у владі вирішили примусово повернути на роботу кілька сотень працівників сміттєвозів, аби не допустити тотального колапсу.

У поліції Парижа погодили заходи примусу стосовно страйкуючих сміттярів

За відмову вийти на роботу працівнику може загрожувати штраф до 10 тисяч євро або пів року позбавлення волі.

Зазвичай у Парижі працюють 250 машин-сміттєвозів, за добу з контейнерів забирають 3000 тонн відходів.

У муніципальних органах припускають, що для вивезення усіх відходів, що скупчилися за час страйку, знадобиться два тижні.

Нагадаємо, працівники сміттєвозів страйкують у рамках ширших протестів проти непопулярної пенсійної реформи, яку президенту Макрону та уряду вдалося "протиснути" в обхід парламенту за спеціальною процедурою.

Уряд після цього "пережив" вотум недовіри, передбачений процедурою, завдяки голосам 9 депутатів. Утім, по всій країні продовжилися протести з вимогою вже не тільки відкликання реформи, а й відставки уряду та президента.

За інформацією джерел, президент Еммануель Макрон поки не планує розпускати парламент , переформатовувати уряд чи оголошувати референдум щодо пенсійної реформи.

During his work, it occurred to Herbert to create a unified “color language”, more objective and predictable. One in which the description of each ...
Останні новини
Олексій Устенко, народний депутат України #устенко

Олексій Устенко, народний депутат України #устенко

КЛИЧКО звітує про результати перевірок бомбосховищ у Києві.

КЛИЧКО звітує про результати перевірок бомбосховищ у Києві.

Найменше доступних укриттів у Шевченківському, Печерському та Голосіївському районах Києва, а в найгіршому стані - в Подільському. Міський голова Києва Віталій Кличко опублікував результати перевірки сховищ столиці. Каже, найкраща ситуація в Дніпр...

Оксана Савчук, народна депутатка України, позафракційна #савчук #радаонлайн.

Оксана Савчук, народна депутатка України, позафракційна #савчук #радаонлайн.

Роман Бжеський - демаскатор історичних подій - ГЕН УКРАЇНЦІВ.

Роман Бжеський - демаскатор історичних подій - ГЕН УКРАЇНЦІВ.

Підписатися на наш канал Український націоналістичний діяч доби УНР та на еміграції. Організатор українського війська та безпосередній учасник боїв з російськими військами 1918–1919. Ідеолог українського націоналізму. Дослідник української історії...

️На фронте ГОРЯЧАЯ ФАЗА! Врага сносят / СВИТАН

️На фронте ГОРЯЧАЯ ФАЗА! Врага сносят / СВИТАН

Полковник ВСУ в запасе, военный эксперт, летчик-инструктор Роман Свитан на ютубе 24 Канала оценил ситуацию на передовой. В частности, на Запорожском направлении. Он предположил, что дальше может действовать враг. Читайте также к теме на сайте: Не ...

ЖИРНОВ: Путин В ШОКЕ из-за Белгорода! Поднял ТРЕВОГУ @SergueiJirnov.

ЖИРНОВ: Путин В ШОКЕ из-за Белгорода! Поднял ТРЕВОГУ @SergueiJirnov.

Экс-сотрудник КГБ и Службы внешней разведки РФ Сергей Жирнов @SergueiJirnov на ютубе 24 Канала прокомментировал ситуацию в Белгородской области. Он предположил, какие это будут иметь последствия для российской власти и россиян. Читайте также к тем...