Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Посол Росії звинувачує Данію у «відтермінуванні миру».

У російському посольстві в Копенгагені невдоволені тим, що 130 інструкторів Міноборони Данії візьмуть участь у навчанні українських військових

У російському посольстві в Копенгагені невдоволені тим, що 130 інструкторів Міноборони Данії візьмуть участь у навчанні українських військових . Про це посол РФ в Данії Владімір Барбін написав у письмовій відповіді каналу ТВ 2.

Зокрема, він вважає, що рішення уряду Данії навчати українських солдатів, а також повідомлення про допомогу Україні зброєю, які надходили раніше, «затримують мир».

«Замість того, щоб закликати Україну припинити конфлікт шляхом переговорів, Данія робить ставку на військову перемогу Києва», — обурюється дипломат.

Читайте також: Данія інвестуватиме у відновлення України – МЗС

У російському посольстві рішення Данії назвали «небезпечною ілюзією, яка призведе лише до подальшої ескалації конфлікту та неминучих нових втрат для України».

«Київ, який невтомно просить у країн НАТО військової допомоги, зацікавлений у тому, щоб безпосередньо втягнути їх у конфлікт в Україні. Водночас, в Данії вважають за краще закривати очі на такі ризики», — йдеться у відповіді російського посольства.

Раніше стало відомо, що Данія незабаром відправить 130 інструкторів до Великої Британії, де вони допомагатимуть навчати українських військових. В Міністерстві оборони країни заявляють, що вони запропонували українським військовим також проходити навчання на території Данії.

Крім того, збройні сили Швеції направлять до Британії до 120 інструкторів для навчання українських військових, до них долучаться і канадські інструктори.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великої Британії запропонував навчити до 10 000 українських військовослужбовців працювати на сучасному обладнанні стандартів НАТО. Ці навчання активно тривають і вже навіть відбулась ротація бійців.

Related video

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Данія історично збільшила витрати на оборону та вирішила замістити російський газ .

Підготував/ла : Микита Ткаченко
Система дизайну — це набір документів, статей, прикладів, фрагментів коду, скріншотів, інструкцій з дизайну, компонентів, філософії та інших цифров...
Останні новини
АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ: В штабах РФ срач! Они ненавидят друг друга @Alexey Arestovych.

Минобороны России признало свое поражение в Лимане. По мнению Алексея Арестовича, таких случаев будет еще больше, поскольку в штабах на местах полный хаос и беспорядок. Читайте к теме:

3 16

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Як росіянам згодують втрату Лиману? ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Українські захисники підняли державний прапор у Лимані. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу припустив, як заговорять пропагандисти до росіян після поразки. Важливо:

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Результати важливого ОПИТУВАННЯ про НАТО

Серед українців провели важливе опитування щодо потенційного вступу України до НАТО. Є певні цифри. Зверніть увагу на сайті:

1 27

Самый страшный кошмар 300922

Самый страшный кошмар 300922

Подпишитесь на Patreon Doctor Faust Doctor Faust2

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

За вступ України в НАТО вже 3/4 країн Альянсу, – ДАВИДЮК @Микола Давидюк.

Наш канал зі стрімами – Україна подала заявку на вступ до НАТО за пришвидшеною процедурою. Політолог Микола Давидюк під час стріму на ютубі 24 каналу розповів, скільки країн-членів можуть бути за вступ. Зауважте:

АРЕСТОВИЧ о поражении России в Лимане @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ о поражении России в Лимане @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович прокомментировал ситуацию на фронте, в частности, события в городе Лиман. Он заявил, что из-за путинской армии в России пошатнулась власть. Стоит прочтения на сайте:

1