Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

У Банку Англії закликали посилити регулювання криптовалют у метавсесвітах.

У Банку Англії закликали посилити регулювання криптовалют у метавсесвітах

Регулюючі органи повинні знати про системні загрози, пов’язані з більш широким використанням метавсесвіту, і бути готовими знизити ці ризики. Так вважають аналітики Банку Англії, повідомляє Bloomberg.

На думку експертів, подальший розвиток метавсесвіту посилює існуючі ризики, пов’язані з криптовалютами та фінансовою стабільністю.

«Широке поширення криптовалюти в метавсесвіті або в будь-яких інших умовах вимагатиме дотримання надійних нормативних рамок захисту прав споживачів та фінансової стабільності». — сказали у Банку Англії.

За словами аналитиків, глобальний метавсесвіт дозволить домогосподарствам зберігати більшу частину своїх заощаджень у криптовалюті, а компанії зможуть приймати платежі у цифрових активах. Фінансові установи та банки можуть ухвалити рішення збільшити свою частку ринку в криптоіндустрії.

Однак дослідники Банку Англії вважають, що фахівці індустрії можуть втратити роботу у разі падіння інтересу інвесторів до цифрових активів, оскільки це знизить активність у метавсесвіті.

«Тому важливим кроком для регулюючих органів є усунення ризиків, пов’язаних із використанням криптоактивів у метавсесвіті до того, як вони досягнуть системного статусу», — заявили аналітики.

Банк Англії, Міжнародна Рада з питань фінансової стабільності (FSB) та Базельський комітет з банківського нагляду (BCBS) вже давно закликають встановити стандарти та правила для обмеження потенційних криптовалютних ризиків.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть , щоб повідомити про це.
Щороку ми починаємо зі списку трендів дизайну, які, на думку експертів, домінуватимуть у проектах наступного року. Безперечно, в таких прогнозах бу...
Останні новини
росії знадобиться 2-3 місяці щоб підготувати нинішніх мобілізованих - Лакійчук.

росії знадобиться 2-3 місяці щоб підготувати нинішніх мобілізованих - Лакійчук.

Павло Лакійчук, керівник безпекових програм центру глобалістики "Стратегія XXI" Останні новини України. Оперативні актуальні новини війни і фронту. Трансляція наживо // Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви, наші глядачі, підписники і...

«Стрімко драпали», – Юрій Бутусов про те, як російські війська залишали Лиман.

«Стрімко драпали», – Юрій Бутусов про те, як російські війська залишали Лиман.

1 жовтня українська влада офіційно підтвердила, що Збройні сили України увійшли до Лиману Донецької області. Наступного дня президент Володимир Зеленський повідомив про повну зачистку міста від російських сил. Російське Міноборони заявило про відв...

Кадыров публично вытирает ноги в ГЕНЕРАЛОВ России / ЦИМБАЛЮК @Роман Цимбалюк.

Кадыров публично вытирает ноги в ГЕНЕРАЛОВ России / ЦИМБАЛЮК @Роман Цимбалюк.

Роман Цимбалюк объяснил, почему в Кремле все так грызутся. Читайте к теме на сайте:

Ілон Маск втрапив у скандал

Ілон Маск втрапив у скандал

Стеж за новинами в Telegram 24 каналу - Засновник компаній Tesla і Spacex Ілон Маск опублікував у своєму твітері низку твітів із припущеннями "найімовірнішого" закінчення війни Росії проти України. Варто прочитати на сайті:

Скабєєва в істериці хоче МИРУ / Чому Путін кличе Зеленського  «поговорити» ?.

Скабєєва в істериці хоче МИРУ / Чому Путін кличе Зеленського «поговорити» ?.

Наш канал зі стрімами: Експрацівник СБУ Іван Ступак в ефірі 24 каналу говорив про те, що в росії вже істерять та хочуть переговорів. Читайте до теми на сайті:

В Кремлі гризуться! Всі хочуть ВИЗНАННЯ від Путіна

В Кремлі гризуться! Всі хочуть ВИЗНАННЯ від Путіна

Наш канал зі стрімами: Експрацівник СБУ Іван Ступак в ефірі 24 каналу пояснив, чому у Кремлі так змагаються за посаду міністра. Читайте до теми на сайті:

1 1