Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Кулеба потролив Лаврова, який втік з Радбезу одразу після свого виступу.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у своєму виступі на засіданні Ради Безпеки ООН зауважив, що глава російського МЗС Сєрґєй Лавров пішов одразу після свого спічу, переповненого штампами роспропаганди.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Я помітив, що російські дипломати тікають так само майстерно, як російські солдати", – сказав Кулеба, вочевидь відсилаючи до порівняння з відступом російської армії під час контрнаступу українських сил на Харківщині.

Зазначимо, що Лавров прибув на засідання Радбезу, присвячене ситуації в Україні, із запізненням на півтори години. У своєму виступі він зокрема заявив, що "Україна остаточно перетворилася в тоталітарну державу неонацистського роду".

Після виступу глава МЗС Росії одразу пішов із засідання Радбезу. Як зауважили західні журналісти, на обличчі наступного доповідача, міністрові закордонних справ Британії Джеймса Клеверлі, було помітно "вираз зневаги".

Раніше Кулеба на питання про те, як він буде перебувати в одному залі з Лавровим, пожартував, що дотримуватиметься "безпечної соціальної дистанції".

AP також зазначає, що коли перед засіданням, персонал намагався поставити табличку із позначенням місця України поруч із Росією, Кулеба висловив протест і табличку перенесли в інше місце. Лаврова на той момент у залі не було.

Щороку ми починаємо зі списку трендів дизайну, які, на думку експертів, домінуватимуть у проектах наступного року. Безперечно, в таких прогнозах бу...
Останні новини

Не кількість, а якість: В ОП кажуть, що додаткова мобілізація можлива, якщо буде потреба.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк каже, що питання додаткової мобілізації в Україні буде залежати від ситуації на фронті і того, який ефект матиме мобілізація в Росії.

Українська правда

Білий дім: США «в найближчі дні» оголосять про реакцію на російські псевдореферендуми.

Сполучені Штати вже цього тижня планують оголосити про заходи, які буде вжито проти Росії у відповідь на проведення так званих псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України.

Українська правда

Пенсійний фонд скоротив фінансування пенсій: скільки виплатили за місяць.

Пенсійний фонд України (ПФУ) 24 вересня завершив фінансування пенсій за вересень 2022 року. На пенсійні виплати за місяць направлено 49,5 млрд гривень, що на 1,9 млрд гривень менше, ніж у серпні (51,4 млрд гривень).

UA.NEWS

Як почався історичний контрнаступ на Харківщині: унікальні кадри від Kraken.

Як почався історичний контрнаступ на Харківщині: унікальні кадри від Kraken.

Як починався історичний контрнаступ на Харківщині? Спецпідрозділ Kraken виклав ексклюзивні кадри з перших днів звільнення територій. Зокрема, бійці розповідають, як заходили в одне з перших деокупованих міст Балаклію. Друзі! Наші журналісти ризику...

З росії не випускають чоловіків -  ЗМІ

З росії не випускають чоловіків - ЗМІ

Військовий комісаріат на рф визнав, що беруть всіх

Військовий комісаріат на рф визнав, що беруть всіх

Зеленський анонсував хороші новини з фронту

Зеленський анонсував хороші новини з фронту

Міжнаціональна війна в росії! ЖДАНОВ відреагував на наказ путіна кадирову @Олег Жданов.

Міжнаціональна війна в росії! ЖДАНОВ відреагував на наказ путіна кадирову @Олег Жданов.

Військовий експерт Олег Жданов в ефірі 24 каналу оцінив наказ путіна кадирову щодо придушення протестів проти мобілізації. Також читайте на сайті:

«Чоловік вийшов і кричить: » Наші!

«Чоловік вийшов і кричить: » Наші!" – як Козача Лопань оговтується від злочинів московитів.

Козача Лопань вільна від ворогів, але повертатися туди зарано. Звідти до кордону з країною-агресоркою приблизно 2 км. І окупанти досі тероризують селище обстрілами зі своєї території. Останні новини України. Оперативні актуальні новини війни і фро...