Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Домбровскіс пообіцяв Шмигалю продовження пільгового режим імпорту з України.

Також Єврокомісія підпише з Україною угоду про приєднання до програми єдиного ринку.

Європейська комісія підпише у четвер з Україною угоду про приєднання до Програми єдиного ринку, повідомив виконавчий віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс.

"Цьогорічне призупинення всіх мит та заходів торговельного захисту на імпорт з України в ЄС діє до 5 червня цього року. Найближчим часом ми запропонуємо продовжити ці критично важливі для вашої економіки заходи", – сказав він на спільному засіданні уряду України та Єврокомісії у Києві.

Він зазначив, що Єврокомісія працює над оцінкою економічного впливу цих заходів, щоб краще пояснити це розширення державам-членам ЄС, особливо у чутливих галузях, де імпорт значно збільшився, наприклад, деяких сільськогосподарських продуктів.

"Ми були б вдячні, якби Україна продемонструвала позитивні зрушення у цьому напрямку, продемонструвала відкритість до держав-членів", – зазначив Домбровскіс.

Серед іншого він зазначив, що сторони обговорять можливість розпочати переговори на основі статті 29 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС щодо подальшої лібералізації двосторонньої торгівлі.

Нагадаємо, що регламент Європейського парламенту про тимчасові заходи щодо лібералізації торгівлі, яким український експорт на рік був звільнений від мит, набрав чинності 6 червня 2022 року. Мова йшла про мита для промислової продукції; призупинення застосування системи вхідних цін для фруктів та овочів та всіх тарифних квот для сільськогосподарської продукції, а також про зупинення антидемпінгових мит на імпорт товарів походженням з України та застосування глобальних захисних заходів щодо українських товарів.

Related video

Україна в свою чергу зобов’язалась дотримуватися європейських правил: походження товарів та відповідних процедур у рамках Угоди про асоціацію; утримання від будь-яких нових обмежень на імпорт із ЄС та інше.

Підготував/ла : Ірина Знась
In Designing a Better World, Norman explores the ethics of modern design, the challenges of consumerism, overproduction, and sheer digitalization.
Останні новини

Вбиті або поранені: Росія втратила в Україні понад 220 тисяч солдатів - Воллес.

Російські війська майже не прогресують і зазнають величезних втрат у боях проти українських військових. Втрати РФ убитими і пораненими перевищують 220 тисяч, каже міністр оборони Великобританії.

Deutsche Welle

ЛУКАШЕНКО готовит  «громкое»  заявление? – @TIZENGAUZEN.

ЛУКАШЕНКО готовит «громкое» заявление? – @TIZENGAUZEN.

FAVBET підтримує український футбол. Об'єднаймося заради нових перемог Самопровозглашенный президент Беларуси Александр Лукашенко, вероятно, готовит "громкое послание" к людям. Выступит он с ним в последний день марта 2023 года. Политтехнолог Бори...

ХАРКІВСЬКИЙ КОНТРНАСТУП! Чи тікали загарбники та як намагались зупинити український наступ.

ХАРКІВСЬКИЙ КОНТРНАСТУП! Чи тікали загарбники та як намагались зупинити український наступ.

Бійці Луганської бригади територіальної оборони разом з 25 окремою повітряно-десантною бригадою визволяли восени 2022 року Харківську область. З нами вони поділились тим, як з сил ТРО за декілька місяців стали десантниками, та як вибивали російськ...

Путін намагається говорити ПРАВДУ? / СОЛЯР розклала по фактам бункерного.

Путін намагається говорити ПРАВДУ? / СОЛЯР розклала по фактам бункерного.

За підсумками 2022 року чисельність постійного населення РФ скоротилася ще на 566 тисяч осіб. Російський диктатор Володимир Путін заявив, що росіяни нібито почали довше жити. За його словами, 2022 року тривалість життя в РФ зросла на 2,7 року – до...

Знищити чи поганяти полями російську піхоту: про ефективність роботи стареньких ЗУ-23-2.

Знищити чи поганяти полями російську піхоту: про ефективність роботи стареньких ЗУ-23-2.

Замість повітряних цілей - наземні. Екіпажі спарених зенітних установок ЗУ-23-2 в околицях Бахмута працюють переважно по російській піхоті, зокрема, "вагнерівцях", які постійно штурмують позиції захисників. По півтисячі набоїв за день випускає в б...

Чудова робота ЗСУ! Мінус ворожий танчик #shorts

Чудова робота ЗСУ! Мінус ворожий танчик #shorts

Не пропусти найоперативніші новини України та світу на Telegram: #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​

STREAM з ЛАВРИ! Чи встигли колаборанти в рясах спакувати речі.

STREAM з ЛАВРИ! Чи встигли колаборанти в рясах спакувати речі.

Мільйонний збір на рації для ЗСУ. Долучайтесь! Задонатити можна тут: - Apple/Google Pay/картою: - На карту 5375411204592088 - PayPal@5.ua з приміткою "На рації" Або купити "гарячий" календар 5 каналу - тут: Якщо ви за кордоном, тисніть тут: Друзі!...