Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

День фінансів: план щодо економії газу, санкції проти рф ще на пів року, нові ціни на «Зелену картку».

У вівторок, 26 липня ЄС ухвалив план щодо економії газу та продовжив санкції рф ще на пів року.

План ЄС щодо економії газу. Країни-члени погодилися зменшити споживання на 15% порівняно з їхнім середнім споживанням за останні п’ять років, на термін з 1 серпня 2022 року до 31 березня 2023 року з можливим подовженням до кінця травня. Заходи для виконання цілі країни можуть обирати на власний розсуд.

  • Також ЄС виділив Україні 1,6 мільярда євро на відбудову. Ці кошти надаються, аби допомогти Україні відремонтувати найнеобхіднішу пошкоджену інфраструктуру та відновити критично важливі проєкти.

Санкції проти рф. Рада ЄС вирішила продовжити на шість місяців (до 31 січня 2023 року) санкції проти росії за дії, спрямовані на дестабілізацію України. Наразі ці санкції складаються з широкого спектра галузевих заходів, включаючи обмеження на фінанси, енергетику, технології та товари подвійного використання, промисловість, транспорт і предмети розкоші.

  • За даними Київської школи економіки (KSE), близько 40 міжнародних компаній вже закрили бізнес у росії , 700 — призупинили діяльність.

Ціни на поліси «Зелена картка». Як стало відомо Finance.ua, МТСБУ перерахувало вартість страхових сертифікатів «Зелена картка», підвищивши їх на 26,3%. Востаннє тарифи переглядалися у липні 2022 року — тоді вартість полісів знизилася на 4,4%.

До речі, економте з Finance.ua та купуйте Зелену карту онлайн, щоб не переплачувати на кордоні 👇

Купити Зелену карту онлайн 🚙

Україна вилетіла зі списків «індексу Біг Мака». Україна не потрапила до рейтингу країн з недооціненими і переоціненими валютами, який складається на підставі так званого індексу Біг Мака. Експерти не змогли оцінити «реальну» вартість гривні через війну. А найбільш переоціненою валютою у світі є швейцарський франк (+30,3%).

  • При цьому аналітики пояснили, чому НБУ різко підвищив курс долара в Україні.

До речі, аби знайти відповіді на складні валютні питання ми залучили найкращих експертів та аналітиків аудиторсько-консалтингових компаній. Саме вони допоможуть учасникам Третього Всеукраїнського валютного форуму, що відбудеться 28 липня, розібратися у реальній ситуації на валютному ринку: спікери від НБУ розкажуть щодо курсу валюти та облікової ставки, а експерти дадуть свої прогнози та поради щодо валютних операцій.

Квитки на Форум

День фінансів: план щодо економії газу, санкції проти рф ще на пів року, нові ціни на «Зелену картку»

Виплати вкладникам «Мегабанку». 26 липня 2022 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочинає відшкодування коштів вкладникам АТ «Мегабанк» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення. Також продовжуються виплати вкладникам за договорами банківського рахунку (поточні рахунки).

Виплати жителям тимчасово окупованих територій. Фахівці Юридичного порадника для ВПО розповіли, які три групи виплат гарантовані жителям тимчасово окупованих територій.

Арешт частини «Мармеладу». Як повідомляє Нацполіція, в Києві арештували частину ТРЦ «Мармелад», що належала російським чиновникам. Працівники Нацполіції встановили, що фактичними власниками частини підприємства у Києві є високопосадовці російської федерації та керівники ВАТ, понад 50% акцій якого належать державі-агресору.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть , щоб повідомити про це.
The best tools for building user interfaces, these tools help you do it faster and more efficiently, eliminating the need to reinvent the wheel ove...
Останні новини
«США мають озброїти Україну зараз, поки не пізно»: авторитетні американці звернулись до Байдена.

«США мають озброїти Україну зараз, поки не пізно»: авторитетні американці звернулись до Байдена.

Відомі військові, дипломати та експерти з нацбезпеки наголошують, що США надали Україні допомогу, достатню для створення «тупикової ситуації» та недостатню для впевненої перемоги.

Дзеркало Тижня

️Арестович ответил на хейт в адрес ЗАЛУЖНОГО @Alexey Arestovych.

️Арестович ответил на хейт в адрес ЗАЛУЖНОГО @Alexey Arestovych.

Московская пропаганда активно распространяет отрицательную риторку в адрес Залужного. Алексей Арестович ответил на это. Интересно прочитать на сайте: #24Канал

Психолог КІМ детально про двійників путіна: Ідентичних не буває.

Психолог КІМ детально про двійників путіна: Ідентичних не буває.

Політичний психолог Валентин Кім під час стріму на 24 каналі прокоментував тему про так званих двійників путіна. Він детально пояснив, чим спричинений посилений інтерес до відповідної теми. Також зверніть увагу: Посилання на наш канал зі стрімами:...

Арестович ответил, почему власти не предупредили о нападении РФ @Alexey Arestovych.

Арестович ответил, почему власти не предупредили о нападении РФ @Alexey Arestovych.

Президент Зеленский в интервью американским журналистам объяснил, почему украинцев не предупредили о нападении россиян. Алексей Арестович предположил, почему власти не предупредили о полном нападении. Читать на сайте: #24Канал

Чем РФ может ответить на взрывы в Крыму – АРЕСТОВИЧ.

Чем РФ может ответить на взрывы в Крыму – АРЕСТОВИЧ.

В Крыму уже несколько дней совместно масштабный хлопок. Алексей Арестович ответил, что следует ожидать от россии. Читайте на сайте к теме: #24Канал

Тіло путіна сигналізує, що він підкоряється, – психолог про поведінку диктатора.

Тіло путіна сигналізує, що він підкоряється, – психолог про поведінку диктатора.

Політичний психолог Валентин Кім під час стріму на ютубі 24 каналу проаналізував незвичні рухи російського диктатора. Він припустив, що насправді путіну не вдається стримуватись. Зауважте: Посилання на наш канал зі стрімами: #24Канал

АРЕСТОВИЧ отреагировал на НОВЫЕ ВЗРЫВЫ в Крыму @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ отреагировал на НОВЫЕ ВЗРЫВЫ в Крыму @Alexey Arestovych.

"Хлопок" в Крыму очень испугал россия. Алексей Арестович прокомментировал взрывы. Нужно прочесть на сайте: #24Канал

1