Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Ірландія розгляне можливість прийому росіян, які втекли від мобілізації.

Прем'єр-міністр Ірландії Міхол Мартін заявив, що його країна розгляне можливість допуску на свою територію громадян росії, які тікають від мобілізації. Про це повідомляє The Journal.

Він зазначив, що Ірландія «ніколи не відмовляла людям, які тікають через питання совісті чи від переслідування», навівши за приклад прийняття афганців після встановлення влади «Талібану» на їхній батьківщині.

«Нам потрібно все це оцінити. Насамперед ми приймаємо українські сім'ї, які тікають від війни. Для нас це було пріоритетом, як і ті, хто подає заяву на притулок у нормальному порядку, чия кількість цього року зросла. Це чинить значний тиск на країну», – сказав ірландський прем'єр.

Він також висловився за прискорення реформ на найвищому рівні в рамках Організації Об’єднаних Націй.

«Член Ради Безпеки з правом вето може вести таку несправедливу війну, що є грубим порушенням фундаментального Статуту ООН. На мій погляд, це ставить під сумнів членство росії в Раді Безпеки».

За його словами, «досить ясно», що ми досягли «поворотного моменту» з точки зору ООН і Ради Безпеки.

«Я думаю, що це дуже серйозна проблема для всіх з точки зору Організації Об’єднаних Націй, і вона справді вимагає прискорення реформ на найвищому рівні в рамках Організації Об’єднаних Націй», – сказав він.

UX Laws focuses on making sophisticated psychology heuristics available to more designers through an interactive resource that includes those relev...
Останні новини
На Харківщині російську окупацію пережив бабак-віщун Тимко.

На Харківщині російську окупацію пережив бабак-віщун Тимко.

Відомого бабака з Харківщини Тимка III, який традиційно "віщував" погоду, звільнили з російського полону. Разом з іншими тваринами Тимко пережив окупацію в селі Нестерівка, допоки ЗСУ не звільнили населений пункт в результаті контратаки на Харківщ...

Патріот Донбасу

Путин задел немыслимое! На россии возможна гражданская война – ЗАКАЕВ.

Путин задел немыслимое! На россии возможна гражданская война – ЗАКАЕВ.

Лидер Чеченской Республики Ичкерия Ахмед Закаев в эфире 24 канала допустил граданскую войну в россии из-за мобилизации. Не пропустите:

1 30

Скільки людей вже мобілізували в окупованому Криму

Скільки людей вже мобілізували в окупованому Криму

«Чоловік вийшов і кричить: » Наші!

«Чоловік вийшов і кричить: » Наші!" – як Козача Лопань оговтується від злочинів московитів.

Козача Лопань вільна від ворогів, але повертатися туди зарано. Звідти до кордону з країною-агресоркою приблизно 2 км. І окупанти досі тероризують селище обстрілами зі своєї території. Останні новини України. Оперативні актуальні новини війни і фро...

З росії не випускають чоловіків -  ЗМІ

З росії не випускають чоловіків - ЗМІ

ЖДАНОВ про тривожну заяву Залужного: Важко не погодитись @Олег Жданов.

ЖДАНОВ про тривожну заяву Залужного: Важко не погодитись @Олег Жданов.

Залужний переконаний, що перемога України у війні з росією "не буде фіналом". Військовий експерт Олег Жданов в ефірі 24 каналу прокоментував заяву головнокомандувача ЗСУ. До теми:

МАГАТЕ розпочало перемовини щодо створення зони ядерної безпеки на ЗАЕС.

МАГАТЕ розпочало перемовини щодо створення зони ядерної безпеки на ЗАЕС.

МАГАТЕ почало переговори щодо створення зони ядерної безпеки на Запорізькій атомній електростанції. Про це повідомив голова агентства Рафаель Ґроссі. Він провів зустріч із заступницею держсекретаря США з контролю над озброєннями Бонні Дженкінс. Го...