Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

“Ми не в рашці. Ми не будемо мовчати”. Військовослужбовці захищають комбата, що дав інтерв'ю WP

Ми позиціонуємо себе, нашу державу, наше суспільство, як повну протилежність РФ та совку як її предтечі.

Ми вільні, ми сильні, ми демократичні, ми ніколи не станемо на коліна, в нас немає і не буде царя та усі інші заїжджені до дір гасла.

Це теорія. На практиці все трохи не так. На практиці є невеликий (більше, ніж був 9 років тому, але менший, ніж треба) відсоток активного та свідомого суспільства, для якого ці гасла не просто набір літер.

На практиці в нас знімають з посади одного з найкращих комбатів цієї дев'ятирічної війни.

На практиці в нас намагаються заткнути рота військовим, щоб вони, не дай Боже, не зруйнували ідеальну картинку світу, змальовану владою для пересічного.

На практиці ми дуже швидко і болісно про*бем все, за що вже загинули десятки тисяч людей.

На практиці ми вже починаємо повторювати історію сторічної давнини. Танок на граблях відбувається чітко та як по нотах.

Комбат третього батальйону 46 десантно-штурмової, моєї бригади, дає інтерв'ю Вашингтон пост.

Інтерв'ю правдиве та максимально по суті справ. Обережне та виважене насправді. Бо реальність набагато гірша.

Дає інтерв'ю, після якого вище військово-політичне керівництво мало б зібрати термінову нараду по усуненню означених проблем. Бо це реальність.

І це не думка псевдоексперта про "двє-трі нєделькі". Це виважена експертна думка професіонала найвищого класу.

Людини, яка користується стовідсотковою та безумовною повагою своїх підлеглих та всіх інших підрозділів, які з ним перетиналися.

Але замість цього вище військово-політичне керівництво вирішує покарати надто розумного комбата та зняти його з посади.

"Прівєт савєт" v2.0.

Командир батальйону 46-ї окремої аеромобільної бригади "Купол"

Не хочу довго писати про те, яке це дно. Це очевидно. Про те, що зараз ми повністю і як під кальку копіюємо сусіда епохи раннього ху*ла.

Про те, що так не можна з професіоналами такого рівня під час вирішальної війни.

Я хочу написати про наслідки .

Головний з наслідків буде демотивація війська. Професійної та інтелектуальної його частини.

Ці люди не бидло, без права голосу. Вони вибороли своє право на експертну оцінку та думку кров'ю, потом та роками війни. І немає іншого, більш вдалого, часу для її озвучення, ніж зараз – під час цієї війни.

Бо інакше ми її програємо. Без цієї експертної думки ми її програємо. Так. Перемога зовсім не очевидна. І ми не на фінішній прямій. І в нас не все добре.

Демотивація та відтік кадрів. Якщо суспільство проковтне це, якщо армія проковтне це, велика кількість військових профі пошле все під три чорти та будь-якими методами піде з армії. Хворіб, щоб списатись, в кожного з них за ці роки вистачить на роту.

З третього батальйону точно піде значна частина досвідченого особового складу. Я б сам пішов, якби з моїм комбатом вчинили так само. Бо особовий склад надихає не президент.

Несподівано.

Армії пофігу на президента. Взагалі. Зовсім. Абсолютно.

Армію надихають ті, що лишаються вдома, позаду, та ті, що ведуть вперед – командири. Комбати, ротні, взводніки, сержанти.

Нереальна ефективність нашої бригади не є заслугою президента чи будь-якої іншої особи.

Це в першу та єдину чергу заслуга всіх цих командирів, за якими і йде особовий склад. Їх здатності організувати, спланувати та забезпечити. Частіше за все, на жаль, не завдяки державі, а всупереч.

Ось думки деякіх військовослужбовців цього батальйону, тих, кого добре та давно знаю особисто – Ірини Коваленко, Олександра Погребиського. Підписуюсь під кожним словом цих військових.

Анатолій Анатолійович ( командир батальйону 46-ї окремої аеромобільної бригади з позивним "Купол" – ред.) не тільки комбат третього бату нашої бригади. Він був замкомбата мого другого батальйону 95-ї десантно-штурмової бригади. І це окрема історія. Загугліть "бог конвоїв". Не повірите. Але це буде правда.

Я спілкувався з ним лише один раз особисто, але запам'ятав назавжди. Настільки мене вразив рівень цього командира.

Я дуже сподіваюся, що все ж таки ця історія спричинить суспільний резонанс, який змусить вище військово-політичне керівництво відновити справедливість та переглянути своє ставлення до нас, до військових.

Ми не бидло. Ми не в рашці. Ми не будемо мовчати.

Звичайний солдат 46 десантно-штурмової бригади Володимир Шевченко .

Можете карати.

Джерело

Колонка – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст колонки не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ній піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки.

Колонка – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст колонки не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ній піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки.

Програми та сайти вирішують різні завдання користувача, тому процес створення інтерфейсу не може бути строго регламентований. Однак роботу UX/UI-фа...
Останні новини
У ГУР МО пропонують назвати вулицю Києва на честь загиблого Героя України.

У ГУР МО пропонують назвати вулицю Києва на честь загиблого Героя України.

На сайті Київської міської ради з’явилась електронна петиція, в якій пропонують перейменувати одну з вулиць Києва на честь загиблого Героя України, офіцера воєнної розвідки України Валерія Чибінєєва. Про це інформує ГУР МО України. Валерій Ч...

Патріот Донбасу

Bayraktar TB3 та Kizilelma: Туреччина показала новітні ударні безпілотники.

У Туреччині презентували нові ударно-розвідувальні безпілотники – Bayraktar TB3 і новітній стратегічний ударний БПЛА Bayraktar Kizilelma. Обидва безпілотники призначені в першу чергу для розміщення на кораблях, але можуть використовуватися і «на з...

Finance.UA

НЕСПОДІВАНИЙ наступ РФ / Куди можуть сунути окупанти? – КОВАЛЕНКО.

НЕСПОДІВАНИЙ наступ РФ / Куди можуть сунути окупанти? – КОВАЛЕНКО.

Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко розповів 24 каналу, чи можливий наступ Росії на нових напрямках. Він припустив, куди можуть піти окупанти. Зауважте: Не пропусти найоперативніші новини України та світу...

«САМІТ ЗА ДЕМОКРАТІЮ» -2023 – за участі БЛІНКЕНА та ЗЕЛЕНСЬКОГО.

«САМІТ ЗА ДЕМОКРАТІЮ» -2023 – за участі БЛІНКЕНА та ЗЕЛЕНСЬКОГО.

Дискусія "Справедливий і міцний мир в Україні" від Державного департаменту США в рамках "Саміту за демократію 2023". У віртуальній зустрічі візьмуть участь держсекретар США Ентоні Блінкен та президент України Володимир Зеленський, а також глави МЗ...

У Бєлгороді розповіли про загадкову  «русскую душу»  / ПЕРЕХОПЛЕННЯ ГУР #shorts.

У Бєлгороді розповіли про загадкову «русскую душу» / ПЕРЕХОПЛЕННЯ ГУР #shorts.

Не пропусти найоперативніші новини України та світу на Telegram:

️Вʼїзд до АВДІЇВКИ заборонено! / Війна переходить в іншу фазу?.

️Вʼїзд до АВДІЇВКИ заборонено! / Війна переходить в іншу фазу?.

27 березня Авдіївка опинилася у "червоні зони". Через загострення ситуації місцева влада заборонила в’їзд в місто волонтерам, журналістам та цивільним. Відбувається евакуація. Росіяни використовують Авдіївку як полігон для скидання керованих авіаб...

️В Израиле массовые ПРОТЕСТЫ! Какими будут последствия?.

️В Израиле массовые ПРОТЕСТЫ! Какими будут последствия?.

В Израиле вспыхнули массовые протесты из-за попыток правительства провести судебную реформу. На фоне этого президент обратился к премьеру. Ицхак Герцог призвал Биньямина Нетаньяху срочно прекратить процесс принятия закона о судебной реформе. Журна...

️США удивили реакцией / Что значит новое заявление российского диктатора?.

️США удивили реакцией / Что значит новое заявление российского диктатора?.

Алексей Печий @PECHII во время своего стрима проанализировал новые заявления путина и его ядерный шантаж. Читайте больше на сайте: Не пропусти найоперативніші новини України та світу на Telegram: #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини...