Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Дружина Петросяна визвірилася на російських призовників: Причаїлися за спідницями жінок.

Від нафталінового російського гумориста Євгена Петросяна, який ще нещодавно заявляв, що готовий хоч зараз вирушити на фронт, а потім бігав по шпиталям , де розважав поранених рашистів несмішними жартами, знову вимагають доказів відданості матінці-Росії.

Молода дружина Євгена Петросяна зазнала нападів у соцмережі. Користувачі звинуватили Тетяну Брухунову у тому, що вона не прокоментувала рішення Путіна щодо мобілізації. За словами підписників дружини гумориста, вона промовчала через те, що її новонародженому синові та чоловікові-пенсіонеру не загрожує армія.

У відповідь Брухунова навмисне піднесено оголосила хейтерам, що у її сім'ї теж є мобілізовані чоловіки: «Мені пишуть про те, що я байдужа і не б'юся «головою об стіну» через мобілізацію, тому що син ще малюк, а не призовник. Тільки от я ніяк не зрозумію: призовнику з матір’ю, яка «рве на собі волосся», що робити?! Чи йому буде там легше знаючи, що вдома божеволіють?!»

Далі Брухунова з патріотичним надривом додала, що у Велику Вітчизняну війну юнаки йшли добровільно до армії та навіть приписували вік у паспорті: «Вони хотіли бути корисними Батьківщині і не ховалися». Сучасних чоловіків вона назвала «негідними, оскільки вони причаїлися за спідницями жінок».

Тим часом українці в мережі склали список російських артистів, яких треба відправити на фронт. Згадують там і про Петросяна, мовляв, пошуткував би перед смертю.

Читайте також:

Ось 10 практичних рекомендацій та порад від Goldweb Solutions, які ми використовуємо у нашій практиці.
Останні новини

Найдешевші авто з коробкою-автоматом – топ-5 пропозицій на ринку України.

Раніше автомобіль, облаштований коробкою-автоматом, знаходився у сегменті машин преміум-класу. Але сучасні реалії цінової політики вражають: інколи автівка на механіці навіть дорожча.

Finance.UA

Росіяни обстріляли Харків, зайнялася пожежа — Терехов.

Росіяни обстріляли інфраструктурний об'єкт в Харкові, зайнялася пожежа. Джерело: мер Ігор Терехов Дослівно: "Ворог обстріляв інфраструктурний об'єкт в Основ'янському районі Харкова. На місці "прильоту" зараз пожежа.

Українська правда

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович прокомментировал ситуацию с российскими пленниками. Он заявил, что у них есть последний шанс сдаться, чтобы выжить. Читайте к теме на сайте:

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон  «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт їдемо також з гостинцями для ЗСУ - усе завдяки вам! Підтр...

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він  «макав»  ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він «макав» ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Наш канал зі стрімами: Під час стріму на ютубі 24 каналу психолог Віталій Кім пояснив дивну поведінку та жести Путіна. Читайте до теми на сайті:

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Российский диктатор Путин вручил Кадырову полковнику. По мнению Арестовича, это был чрезвычайный плевок российскому офицерству. Обратите внимание на сайте:

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Политтехнолог Михаил Шейтельман рассказал о расколе в русских элитах. Читать на сайте:

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

Наш канал со стримами: Во время стрима на 24 канале Иван Яковина говорил о влиянии Кадырова, сравнивая с Путиным. Читайте к теме на сайте: