Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

В держдумі пропонують розблокувати Instagram, але спочатку соцмережа повинна “вибачитися”.

Що сталося. Соцмережу Instagram у росії можуть розблокувати, якщо соцмережа офіційно вибачиться та змінить політику.

Джерело . Про це заявив заступник голови комітету держдуми з інформаційної політики Антон Горєлкін , передає vc.ru.

Пряма мова. “По-перше, ця соцмережа має змінити свою політику. Вони мають заблокувати будь-які заклики вбивати наших громадян, моїх співгромадян. По-друге, вони мають вибачитися перед російськими громадянами, причому не треба схиляти коліно чи якимось іншим специфічним чином вибачатися, як це заведено сьогодні в західній культурі. Достатньо офіційних вибачень, достатньо визнати свою помилку, сказати, що так, ми закликали вбивати російських громадян, але ми зрозуміли, що це неправильно, ми вважаємо, що ми дуже помилялися, і ми каємося в тому, що трапилося. От цього буде цілком достатньо, щоб розпочати рух назустріч один одному. І тоді вже, я думаю, взаємодія з нашим регулятором буде конструктивною”, – сказав він.

Бекграунд . Facebook та Instagram 11 березня дозволили використовувати «мову ненависті» щодо російських військових та бажати смерті президентам путіну та Лукашенку. Закликати до насильства над мирними громадянами росії було заборонено.

11 березня Держдума попросила генпрокурора та слідчих дати оцінку рішенню Meta. Генпрокуратура попросила суд визнати Meta екстремістською організацією та заблокувати Instagram у росії. Роскомнагляд вирішив обмежити доступ до соцмережі 14 березня. Facebook заблокований у країні з 4 березня за «дискримінацію російських ЗМІ та інформаційних ресурсів».

14 березня Meta заборонила бажати смерті главам держав у Facebook та Instagram. Віце-президент компанії у листі співробітникам сказав, що Meta виступає проти русофобії.

For this year’s trends, we have gathered some of the classic as well as future features that we believe will be the biggest UX trends in 2022.
Останні новини
Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: