Патріот Донбасу

«Патріот Донбасу» - новини Донбасу та всієї України. Неполітичне друковане видання

https://donpatriot.news

У Києві суд поставив під сумнів рівень моральних цінностей осіб, що уповноважені представляти державу.

Рівень моральних цінностей осіб, що уповноважені представляти державу, поставився під сумнів через відносини працівників Пенсійного фонду з особами похилого віку та схожий на знущання.

Про це зазначається в рішенні Окружного адміністративного суду міста Києва від 16 вересня 2022 року.

Зазначається, що справа оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень та стосувалася перерахування пенсії.

В указаній справі, що тягнулася з 2021 року, суд зобов'язав Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві перерахувати пенсію за заявою пенсіонера.

Суд чітко послався на норми законодавства, які були порушені управлінням пенсійного фонду, та зобов'язав здійснити перерахунок пенсії, з чітким указанням дати, з якої має бути перерахована пенсія, а також вказавши, в якому розмірі має бути здійснена доплата до пенсії.

"Тобто, зрозумілою та доступною мовою, що не потребує надмірного інтелектуального навантаження з боку ГУ ПФУ, визначено ... що є зрозумілим навіть для стороннього спостерігача, не обтяженого тонкощами профільного законодавства", - йдеться в рішенні суду.

Проте, у липні 2022 року пенсіонер знову звернувся до суду, оскільки управління пенсійного фонду при виконанні рішення суду знову недоплатило пенсіонеру, невірно протрактувавши рішення.

Це неабияк розлютило суддю, який зазначив, що працівники ПФУ знущаються з людей похилого віку та маніпулюють інформацією з метою невиконання судового рішення.

"Нерозуміння цього (рішення суду, - ред.) ставить під сумнів як професійний рівень працівників ГУ ПФУ, у зв'язку з чим він потребує підвищення кваліфікації, так і свідчить про низький рівень моральних цінностей, який проектується на відносини з особами похилого віку, пенсіонерами, що виходить на рівень знущання над цими особами з боку осіб, які представляють Державу, які маніпулюють термінами та розсудами задля невиконання рішення суду на користь пенсіонера", - зазначив суддя.

У резулятивній частині рішення суддя пригрозив, що у разі продовження свавільного трактування рішень суду, яке набуло вже характер системи, суд направить матеріали у правоохоронні органи.

"Звернути увагу ГУ ПФУ в м. Києві, що у разі продовження системного свавільного трактування рішень суду, що вочевидь здійснюється усвідомлено та для цілей невиконання рішень суду на користь пенсіонерів, вказані відомості будуть систематизовані судом для представлення профільним правоохоронним органам для вирішення питань кримінально-правового характеру, що буде мати свою оцінку і з боку суду в частині відповідальності в рамках контролю за виконанням рішення суду", - наголосив суддя.

Let’s establish a common position on how design for the web has evolved and how we can bridge the gap between code and design.
Останні новини
ООН задокументувала 441 вбивство цивільних російськими окупантами.

ООН задокументувала 441 вбивство цивільних російськими окупантами.

За результатами роботи Моніторингової місії ООН оприлюднила доповідь про те, як російські військові вбивали цивільних осіб в українських містах і селах Київської, Чернігівської та Сумської областей у період з 24 лютого по 6 квітня 2022 року.

Українська правда

Депутат Сейму Республіки Польща про основні акценти ХІІ Міжпарламентської Асамблеї.

Депутат Сейму Республіки Польща про основні акценти ХІІ Міжпарламентської Асамблеї.

Депутат Сейму Республіки Польща Ян Кшиштоф Ардановський про основні акценти ХІІ Міжпарламентської Асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литовської Республіки та Сейму і Сенату Республіки Польща Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби ...

ДАНИЛОВ намекнул на важные изменения на фронте? СВИТАН о войне зимой.

ДАНИЛОВ намекнул на важные изменения на фронте? СВИТАН о войне зимой.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Полковник запаса ВСУ, военный эксперт, летчик-инструктор Роман Свитан во время стрима на...

️️ Главное от ЖДАНОВА за 7 декабря / Финальная стадия войны / Что дальше? @OlegZhdanov.

️️ Главное от ЖДАНОВА за 7 декабря / Финальная стадия войны / Что дальше? @OlegZhdanov.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – В ходе стрима на своем ютуб-канале @OlegZhdanov проанализировал главные события в Украин...

3 15

Оперативная обстановка от ЖДАНОВА / Враг имел новый успех? @OlegZhdanov.

Оперативная обстановка от ЖДАНОВА / Враг имел новый успех? @OlegZhdanov.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #олегжданов #жданов Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Военный эксперт Олег Жданов на своем стриме прокомментировал операти...

2 2

ЯКОВЕНКО о взрыве на  «Энгельсе» : В России очень удивлены @IgorYakovenko.

ЯКОВЕНКО о взрыве на «Энгельсе» : В России очень удивлены @IgorYakovenko.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #игорьяковенко #яковенко #энгельс Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – На аэродроме "Энгельс" в Саратовской области прогремел...

1 1

ФЕЙГИН & ПИОНТКОВСКИЙ - Решающий месяц войны / Последний удар по РФ @Andrei_Piontkovsky.

ФЕЙГИН & ПИОНТКОВСКИЙ - Решающий месяц войны / Последний удар по РФ @Andrei_Piontkovsky.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #пионтковский #фейгинлайф Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Марк Фейгин и Андрей Пионтковский обсудили на стриме @FeyginLi...

1