Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Кабмін скоротив витрати на допомогу у рамках програми «єПідтримка».

Кабмін скоротив витрати на допомогу у рамках програми «єПідтримка»

Кабінет Міністрів скоротив витрати на допомогу у рамках програми «єПідтримка». Відповідне рішення закріплено розпорядженням уряду № 704 від 9 серпня.

Зазначеним документом внесено зміну до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 р. № 336 «Про виділення коштів із резервного фонду державного бюджету для забезпечення надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка» та зменшено суму, виділену за цією програмою, на 9 мільйонів гривень.

Відповідно до постанови уряду № 1272 від 9 грудня 2021 року, допомога надається застрахованим особам, які працюють на умовах трудового договору (контракту), гіг-контракту, іншого цивільно-правового договору, на інших підставах, передбачених законом, та фізичним особам — підприємцям на підставах, визначених законодавством.

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни в Україні було запущено програму «єПідтримка»: українці, які втратили роботу, могли отримати 6,5 тис. гривень.

До речі, за словами міністра фінансів Сергія Марченка, серед українців, які подавали замовлення на одноразову допомогу у 6500 грн у рамках програми «Підтримка», 25 тисяч осіб отримали її помилково.

Довідка Finance.ua:

  • У ході проведеної Мінфіном перевірки з’ясувалося, що державну допомогу «єПідтримка» отримали й бюджетники, що суперечить умовам програми. Тому Мінекономіки попросили терміново повернути неправомірно одержані кошти. У разі неповернення міністерство може звернутися до суду.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати 💸

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть , щоб повідомити про це.
For this year’s trends, we have gathered some of the classic as well as future features that we believe will be the biggest UX trends in 2022.
Останні новини
Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: