Патріот Донбасу

«Патріот Донбасу» - новини Донбасу та всієї України. Неполітичне друковане видання

https://donpatriot.news

Перша країна світу схвалила вакцину від двох штамів коронавірусу.

Великобританія стала першою країною, яка схвалила вакцину від COVID-19, яка націлена як на оригінальний вірус 2020 року, так і на штам Omicron.

Як повідомляє CNN, двовалентна вакцина Moderna отримала зелене світло від Агентства з регулювання лікарських засобів і медичних товарів (MHRA) після того, як було встановлено, що вона відповідає стандартам безпеки, якості та ефективності британського регулятора.

Половина бустерної дози "Spikevax bivalent Original/Omicron" націлена на оригінальний штам коронавірусу, а інша половина - на "Omicron".

Крім того, компанія заявила, що її оновлений бустер також продемонстрував "потужну" реакцію проти штамів BA.4 і BA.5.

"Жодних серйозних проблем з безпекою виявлено не було", - йдеться в повідомленні уряду Великобританії.

Оскільки COVID-19 продовжує мутувати, виконавчий директор MHRA д-р Джун Рейн наголосила, що бустер Moderna допоможе захистити громади.

"Перше покоління вакцин проти COVID-19, які використовуються у Британії, продовжує забезпечувати важливий захист від хвороби та рятувати життя. Ця двовалентна вакцина дає нам відточений інструмент у нашому арсеналі, щоб допомогти захистити нас від цієї хвороби, оскільки вірус продовжує поширюватися і розвиватися", - зазначила вона.

Поки що невідомо, коли громадяни зможуть отримати бустер. Об’єднаний комітет з вакцинації та імунізації Великобританії (JCVI) надаватиме консультації щодо введення вакцини.

Вакцину також подано на схвалення регуляторним органам Австралії, Канади та ЄС. Очікується, що ЄС затвердить вакцину до вересня.

Стефан Бансель, головний виконавчий директор Moderna, написав у Twitter, що він "в захваті" від схвалення вакцини.

"Це перший дозвіл на двовалентну вакцину, що містить Omicron. Ця двовалентна вакцина відіграє важливу роль у захисті людей у ​​Великобританії від COVID-19 напередодні зими", - сказав він.

Зазначимо, що Moderna – не єдиний виробник вакцин, який оновлює свої вакцини проти COVID-19.

У червні Pfizer і BioNTech випробували дві бустерні вакцини проти Omicron. У компанії заявили, що попередні результати показують значно вищу імунну відповідь, ніж поточні щеплення від коронавірусу.

Кращі інструменти для створення інтерфейсу користувача, ці інструменти допоможуть вам зробити це швидше та ефективніше, позбавивши необхідності зно...
Останні новини

ISW прогнозує, як Росія може «переформулювати своє вторгнення в Україну».

Інститут вивчення війни (ISW) припускає, що Росія може "переформулювати своє вторгнення в Україну", а також дає оцінку псевдореферендумам на окупованих територіях. Джерело: ISW Деталі: Російська влада на окупованих територіях Херсонської, Запорізь...

Українська правда

Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: