Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Депутат парламенту Фінляндії вимагає зупинити «Північний потік-1».

«Вже давно стало очевидним, що енергетика для Росії – це більше ніж бізнес і джерело доходів» – Андрес Адлеркрейц

Європа не може бути залежною від країни, яка не поважає міжнародний правопорядок і має покінчити з залежністю від російських енергоресурсів. Це включає і зупинку російського газопроводу «Північний потік-1».

Про це у коментарі Guildhall заявив депутат парламенту Фінляндії, член комітету з питань оборони Андерс Адлеркройц.

«Вже давно стало очевидним, що енергетика для Росії – це більше ніж бізнес і джерело доходів. Вона використовувала власну владу над енергопотоками і раніше, що було видно під час ухвалення рішень щодо газопроводу «Північний потік-2». Тоді я критикував це рішення, але багато країн не хотіли тоді розглядати проблему інакше, ніж в екологічному розрізі. Жорстокий напад на Україну призвів до швидкої зміни думок у цьому питанні», – заявив політик.

«Все просто ми не можемо залежати від країни, яка не поважає міжнародний правопорядок. Європа має покінчити із залежністю від російських енергоресурсів будь-яких типів. Це включає і закриття «Північного потоку-1», – підсумував Андрес Адлеркрейц.

Раніше, керівник Центру оборонних реформ, координатор міжвідомчої платформи з протидії гібридним загрозам, яка здійснює свою діяльність у рамках співпраці Україна-НАТО, Олександр Данилюк заявив, що Європа будь-якої миті може відмовитися від газопроводів, які йдуть в обхід України. Він наголосив, що газопровід «Північний потік-1» має бути негайно зупинено до виведення російських військ з України, це також буде гарантією того, що РФ не зупинить постачання газу через Україну.

З закликами зупинити російський газопровід «Північний потік-1» виступили також депутати Європейського парламенту від Німеччини, Франції та Нідерландів, а також парламентарі у низці європейських столиць, зокрема у Берліні.

Представник Німеччини в Європарламенті, член Християнсько-демократичного союзу Німеччини Міхаель Галер заявив, що ЄС не повинен віддавати РФ прерогативу в питанні постачання газу, оскільки низці країн Росією вже було зупинено постачання, і повинен в односторонньому порядку зупинити російський трубопровід «Північний потік-1 ».

Депутат Європейського парламенту від Франції Рафаель Глюксманн заявив, що «Північний потік-1» був побудований в рамках підготовки до тих агресивних дій РФ у Європі, які зараз відбуваються, а також для посилення залежності ЄС від Росії та відходу від залежності від транзиту через Україну та Білорусь. Глюксманн також зазначив, що газопровід «Північний потік-1» має бути зупинено, а Європа прийти до повного енергетичного ембарго щодо Росії, включаючи газ.

Представник Нідерландів у Європарламенті Софі інт Велд (партія D66/група «Оновлюючи Європу») заявила, що у короткостроковій перспективі Європа має бути повністю звільнена від російського газу та нафти. Вона підкреслила, що імпорт газу через газопровід «Північний потік-1» має бути обмежений у найкоротші терміни, а всі енергоресурси, що постачаються, повинні бути обкладені високими тарифами.

У свою чергу депутат Бундестагу від «Зелених» Робін Вагнер зазначив, що Німеччина вже веде роботу для досягнення незалежності від російського газу, будуючи термінали СПГ (скрапленого природного газу) та укладаючи нові контракти на постачання. За його словами, метою Німеччини має стати якнайшвидша зупинка імпорту газу через «Північний потік-1».

У Сенаті Франції сенатор Гійом Гонтар заявив, що міжнародне співтовариство має продовжувати тиск на Росію всіма можливими способами, незважаючи на збитки для економіки західних держав. За його словами, поки Європа залежна від російського газу у Кремля залишається інструмент тиску і російський газопровід «Північний потік-1» має бути зупинено.

У парламенті Великобританії, член Палати Лордів лорд Мехнад Десаї заявив, що одним із інструментів, який може і має використовувати Європейський Союз для зупинення війни Росії проти України та забезпечення недоторканності українських кордонів, є зупинка газопроводу «Північний потік-1».

Останні новини
У Чорному морі ворог посилився 3 великими десантними кораблями – ОК  «Південь».

У Чорному морі ворог посилився 3 великими десантними кораблями – ОК «Південь».

До двох ворожих ракетних кораблів в північно-західній частини Чорного моря додались 3 великих десантних. Джерело: ОК "Південь" Дослівно: "2 ворожих ракетних корабля в північно-західній частини Чорного моря продовжують нести на бортах загрозу з пон...

Українська правда

Авиация орков ударила по своим в Херсонкой области

Авиация орков ударила по своим в Херсонкой области

Арестович рассказал, что русские ударили по своим Читайте также на сайте: #24Канал

1 1

Лукашенко крутит гениальную спецоперацию по дезинформации, – АРЕСТОВИЧ.

Лукашенко крутит гениальную спецоперацию по дезинформации, – АРЕСТОВИЧ.

Алексей Арестович высказал свое мнение о поведении Лукашенко Читайте также на сайте: #24Канал

Ніяк не заспокояться! Рашистська авіація вдарила по Зміїному.

Ніяк не заспокояться! Рашистська авіація вдарила по Зміїному.

Ввечері 1 липня російські літаки скинули на острів Зміїний фосфорні бомби. Су-30 вилетіли з аеродрому Бельбек. Читати на сайті: #24Канал

1

Тому, що отримали п**ди!

Тому, що отримали п**ди!

«Захищаємо своє» : Залужний показав влучну роботу польських САУ  «Краб».

«Захищаємо своє» : Залужний показав влучну роботу польських САУ «Краб».

Захищати мир в Україні та всій Європі нам допомагає озброєння, боєприпаси і техніка, надані країнами-партнерами. а відео - робота польских САУ "Краб". Джерело: #24Канал

Генерал Кривонос впевнений, що Росія не оголосить НАТО війну.

Генерал Кривонос впевнений, що Росія не оголосить НАТО війну.

“Вони провокують, інформаційно тиснуть, мають своє достатньо сильне політичне лобі у багатьох країнах Європи. Поки що це йде на рівні залякування”, - сказав Генерал Сергій Кривонос.