Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

США оголосили надзвичайну ситуацію через поширення мавпячої віспи.

Уряд Сполучених Штатів у четвер оголосив надзвичайну ситуацію національних масштабів у сфері охорони здоров’я на тлі поширення вірусу мавпячої віспи серед населення країни. Про це повідомив міністр охорони здоров'я і соціальних служб Ксав'єр Бесерра, передає «Голос Америки».

Очікується, що цей крок дозволить вивільнити додаткове фінансування та інструменти для боротьби з хворобою.

За даними Центрів контролю та профілактики захворювань, від першого офіційного випадку виявлення мавпячої віспи в США вірусом у країні заразилися понад 6,6 тисячі людей. Це найбільша кількість зареєстрованих випадків у світі.

Зауважимо, що уряд США неодноразово піддавався критиці із закликами докласти більших зусиль для зменшення динаміки захворюваності. У окремих американських штатах, таких як Нью-Йорк, Іллінойс, Сан-Франциско надзвичайна ситуація була введена раніше.

Зазначимо, що 2 серпня Губернатор американського штату Каліфорнія Гевін Ньюсом оголосив надзвичайну ситуацію у зв'язку з поширенням мавпячої віспи.

Нагадаємо, що вперше хворобу на неендемічній території виявили у травні 2022 року одразу в кількох країнах Європи та Америки, а також в Австралії. Перші новини прийшли з Великої Британії, потім стало відомо про випадки у Португалії, США, Швеції, Канаді та інших країнах.

Всесвітня організація охорони здоров'я називає таку ситуацію атиповою: переважна більшість пацієнтів не їздили до країн, де це захворювання поширене, а здебільшого саме такі випадки ставали причиною спалахів у попередні роки.

Раніше перший випадок мавпячої віспи зафіксували у сусідній з Україною Угорщині. Випадок захворювання на віспу мавп в Угорщині підтвердила місцевий головний санітарний лікар Сесілія Мюллер. За її словами, хворому 38 років.

Читайте також: Чи повторить віспа мавп пандемічні рекорди коронавірусу: прогноз інфекціоністки

Icons are an important part of any design system or product story. Icons help us navigate quickly. They are language independent.
Останні новини

Європейські ритейлери економлять електроенергію та готуються скоротити години роботи взимку.

Європейські ритейлери через зростання рахунків за електроенергію почали економити на освітленні вітрин та реклами, а також розглядають можливість скорочення годин роботи магазинів взимку.

Finance.UA

️️ Звернення ЗЕЛЕНСЬКОГО за 12 серпня

️️ Звернення ЗЕЛЕНСЬКОГО за 12 серпня

Після всіх воєнних злочинів, як і коїли окупанти в Україні до росії можна ставитися лише, як до країни-терористки. Відповідним повинне бути ставлення до її громадян. Читати на сайті: #24Канал

ЗСУ швидко здобувають трофеї окупантів під час наступу, – КАРАСЬ.

ЗСУ швидко здобувають трофеї окупантів під час наступу, – КАРАСЬ.

Військовослужбовець ЗСУ Євген Карась на стрімі 24 каналу розповів, як Збройні Сили України здобувають під час наступу трофейну техніку окупантів. Також він припустив, скільки ще техніки залишилося в російської армії. Читайте до теми на сайті: #24К...

Для чого медведєв приїхав на Донбас? КАЗАНСЬКИЙ @Denis Kazanskyi.

Для чого медведєв приїхав на Донбас? КАЗАНСЬКИЙ @Denis Kazanskyi.

Дмитро Медведєв відвідав окуповану частину Луганської області. Журналіст Денис Казанський на ютубі 24 каналу припустив, для чого насправді представник кремля приїхав в Україну. Читайте також до теми на сайті: #24Канал

США договорится с Китаем за счет путина? комментарий Арестовича @Alexey Arestovych.

США договорится с Китаем за счет путина? комментарий Арестовича @Alexey Arestovych.

Тайвань – остров, из-за которого мир может погрузиться в Третью мировую войну. Визит спикера Палаты представителей США Нэнси Пелоси на остров едва не привел к началу полномасштабного столкновения между двумя мощнейшими армиями мира. Но кто из них ...

Заявления медведева нельзя недооценивать, – ШЕЙТЕЛЬМАН.

Заявления медведева нельзя недооценивать, – ШЕЙТЕЛЬМАН.

Политтехнолог Михаил Шейтельман на ютубе 24 канала прокомментировал заявление Дмитрия Медведева по поводу Запорожской АЭС. Читайте к теме на сайте: #24Канал

Генштаб рассказал об успехе противника: комментарий Арестовича @Alexey Arestovych.

Генштаб рассказал об успехе противника: комментарий Арестовича @Alexey Arestovych.

ВСУ в течение 170 дней дают отпор российским захватчикам. Самые тяжелые бои проходят на Донбассе и на Юге. Читать на сайте: #24Канал