Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Німеччина планує націоналізувати російський газопровід, – ЗМІ.

Берлін розглядає можливість використання «Північного потоку-2» для СПГ-терміналів

Центральна влада Німеччини придумала, як використати частину російського газопроводу «Північний потік-2», прокладену по території цієї країни. Про «делікатний план», з посиланням на джерела в федеральному уряді, пише видання Spiegel.

За інформацією, яку журналісти отримали у міністерстві економіки, уряд планує націоналізувати свою частину газопроводу – і уже почав розглядати можливість такого кроку.

Згідно із перспективним планом, після націоналізації німецька частина «Північного потоку-2» буде відрізана від решті газопроводу. Далі можливе використання націоналізованої інфраструктури для роботи терміналів скрапленого природного газу, які Німеччина планує побудувати для відмови від постачання газу з Росії.

Spiegel зазначає, що як мінімум один СПГ-термінал потрібно збудувати на узбережжі Балтійського моря, аби східна та південна частини країни (зокрема, Баварія) могли отримувати скраплений газ. «Поки що ці регіони безпосередньо залежали від трубопроводів з імперії Путіна», – наголошує видання.

Нагадаємо, міністр економіки Німеччини Роберт Габек заявив, що федеральний уряд планує перезапустити свої вугільні електростанції. Цей та інші екстрені заходи, до яких планує вдатися Берлін, потрібні для щоб зменшити споживання російського азу.

Раніше повідомлялося, що Німеччина веде роботу задля досягнення незалежності від російського газу, будуючи термінали скрапленого природного газу і укладаючи нові контракти на постачання. Метою Німеччини має стати якнайшвидша зупинка імпорту газу через газопровід «Північний потік-1».

Останні новини
Суровикин – любимец Путина, – ФЕЙГИН о новом генерале РФ.

Суровикин – любимец Путина, – ФЕЙГИН о новом генерале РФ.

Российского генерала Александра Дворникова заменит Сергей Суровикин. Кем он есть рассказал на стриме 24 канала правозащитник Марк Фейгин. Читайте на сайте: #24Канал

Литва может уступить Путину? – ФЕЙГИН

Литва может уступить Путину? – ФЕЙГИН

Российский правозащитник Марк Фейгин на стриме 24 канала предположил, поступится ли Литва Путину. Фейгин считает, что это для государства будет публичное унижение. Также читайте к теме: #24Канал

РАКЕТНІ ОБСТРІЛИ УКРАЇНИ! Росіяни вдарили по Сарнах \ Є загиблі й поранені.

РАКЕТНІ ОБСТРІЛИ УКРАЇНИ! Росіяни вдарили по Сарнах \ Є загиблі й поранені.

#24Канал

Лукашенко интересует собственное выживание

Лукашенко интересует собственное выживание

Российский правозащитник Марк Фейгин на стриме 24 канала предположил, решится ли Александр Лукашенко на введение своих войск в Украину. К теме на сайте: #24Канал

Звернення Зеленського за 25 червня

Звернення Зеленського за 25 червня

#24Канал

Окупанти розвалили ракетами СТО. Рівненська ОВА

Окупанти розвалили ракетами СТО. Рівненська ОВА

Підписатися на наш канал Підтримати нас: Найоперативніша стрічка новин з України та світу. Стисло ЗрозумілоВчасно #рівне #новиниУкраїни #сарни #ракетнийудар #обстріл #окупанти #новини #нта #новинионлайн #новини #ЗСУ #news #новинисьогодні #warinukr...