Миротворець News

«Миротворець News» - Інформаційний портал Центру "МИРОТВОРЕЦЬ"

https://myrotvorets.news

GAS SHADOW: прямий рейс в Туреччину з LPG з окупованої Керчі.

LPG Tanker GAS SHADOW з вимкненим АІС завантажив скраплений газ в Керченському рибному порту і прийшов з ним в турецький порт Самсун. Керченська компанія ЮВАС відновила схему постачання російського LPG на міжнародні ринки з окупованого Криму.

LPG Tanker GAS SHADOW (IMO: 9129392, MMSI: 630001008, Call Sign: J5AA9, Flag: Guinea-Bissau [GW]) прийшов в Чорне море 05.11.2022 з Туреччини.

GAS SHADOW зупинився в Керченській протоці і 09.11.2022 13:23 UTC вимкнув судновий транспондер. Танкер під прапором Гвінеї-Бісау без сигналу в АІС направився на північ, пройшов під мостом, який незаконно побудований російським агресором в Керченській протоці, і здійснив незаконне суднозаходження в закритий порт Керч в окупованому російським агресором Криму 10.11.2022. Танкер було ошвартовано біля терміналу в Керченському рибному порту для завантаження скрапленим газом.

Схему руху судна GAS SHADOW з вимкненим АІС нанесено на скріншот з порталу MarineTraffic.

На фото Керченського рибного порту від 12.11.2022 ми можемо побачити LPG Tanker GAS SHADOW біля причалу.

Ідентифікація і геолокація

Було проведено ідентифікацію і геолокацію судна на фото в Керченському рибному порту. Для порівняння було використано фото зі сторінки GAS SHADOW на порталі МарінТрафік.

Ідентифікація GAS SHADOW по фото Керченського рибного порту від 14.11.2022

За фото встановлено координати GAS SHADOW, за якими можна провести подальше дослідження за допомогою супутникових знімків: 45° 20′ 13.4″ N, 036° 28′ 02.6″ E. Танкер стояв в цьому місці в період між 10.11 і 22.11.2022.

Геолокація GAS SHADOW по фото від 14.11.2022

Порт призначення GAS SHADOW

Після виходу з окупованої Керчі з завантаженим в рибному порту LPG капітан танкера GAS SHADOW увімкнув судновий транспондер і вказав порт призначення Самсун (Туреччина). Ввечері 23.11.2022 GAS SHADOW прибув до порту Самсун. На момент виходу цієї статті знаходиться на якірній стоянці цього турецького порту.

Загальний трек рейсу LPG-танкера GAS SHADOW (Мармурове море – Керченська протока – вимкнення АІС – незаконне суднозаходження в окуповану Керч для завантаження скрапленого газу – увімкнення АІС – порт Самсун) представлено на наступному скріншоті.

AIS off: 09.11.2022 12:48 UTC – 23.11.2022 11:31 UTC.

Менеджмент GAS SHADOW

База Equasis вказує на турецький менеджмент танкера, що порушив Державний кордон України. GAS SHADOW зареєстровано на “паперову” компанію ARKSTRONG LTD, а комерційним менеджером є ASTOR HOLDING CO (IMO: 6195181), Address: Daire 2502, Suzer Plaza, Askerocagi Caddesi, 6, 34367 Istanbul, Turkey.

За даними Equasis компанія ASTOR HOLDING CO керує лише цим судном.

Інші компанії з такої назвою в базі не містяться. Однак в Туреччині є компанія, яка має таку ж назву і зареєстрована за іншою адресою в Стамбулі. Компанія показує на сайті свій флот, в якому 2 танкери LPG. Ситуація потребує подальшого дослідження.

ЮВАС

Агентує судно в окупованій Керчі компанія Ювас-брокер (ИНН / КПП: 9111010924 / 911101001), яка входить в бізнес-сім’ю керченських бізнесменів Народицьких. В 2017/18 рр. ми висвітлювали схему постачання LPG з рф (частково також Казахстан) через окуповану Керч здебільшого в Сирію.

Системные нарушения суверенитета Украины судами под флагом Танзании. Ч.2. Газовая схема

Про роль Народицьких в функціонуванні Керченського порту, в блокуванні Керченської протоки 25 листопада 2018 року при нападі на наші військові кораблі – катери «Бердянськ» та «Нікополь» і рейдовий буксир «Яни Капу».

Ювас-транс на службі в окупантів

Висновок

Відбувається спроба відновити схему постачання скрапленого газу з терміналу в Керченському рибному порту. GAS SHADOW 2 тижні був без зв’язку в АІС, перебуваючи в окупованій Керчі, де завантажив партію LPG. Прямий рейс з окупованої Керчі в турецький порт суперечить прийнятому в Туреччині Циркуляру 635/2017.

635_3771_EK_3771Завантажити

How to choose a font for a project? How to harmoniously combine fonts with each other? Where to get fonts today?
Останні новини

Стало відомо, скільки людей у світі користуються 5G і де найкраще покриття.

Хоча 5G ще дуже далеко до показників поширеності 4G, виробник телекомунікаційного обладнання Ericsson вважає, що до кінця року по всьому світу буде підключено 1 млрд бездротових абонентів.

Finance.UA

Стало відомо, яку допомогу українцям надав фонд Яценюка з початку повномасштабної війни.

Стало відомо, яку допомогу українцям надав фонд Яценюка з початку повномасштабної війни.

Фонд прем'єр-міністра України 2014–2016 років, лідера партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" з початку повномасштабного вторгнення РФ 24 лютого надав допомогу військовим і тим, хто постраждав від війни, на суму у розмі...

Патріот Донбасу

ФЕЙГИН & ПИОНТКОВСКИЙ / ИНОЗЕМЦЕВ - Поражение РФ не гарантирует крах режима!.

ФЕЙГИН & ПИОНТКОВСКИЙ / ИНОЗЕМЦЕВ - Поражение РФ не гарантирует крах режима!.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #фейгинлайф #фейгин #пионтковский #иноземцев Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Марк Фейгин @FeyginLive Андрей Пионтковский...

ФЕЙГИН & АРЕСТОВИЧ - Ударов по России станет больше / Зачем вернулся Гиркин? / Обращение Путина.

ФЕЙГИН & АРЕСТОВИЧ - Ударов по России станет больше / Зачем вернулся Гиркин? / Обращение Путина.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #фейгинлайф #фейгин #арестович #арестовичфейгин Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Во время стрима @FeyginLive и @arestovyc...

Величезна ГАНЬБА для Росії! / Чим вдарили по авіабазах РФ?.

Величезна ГАНЬБА для Росії! / Чим вдарили по авіабазах РФ?.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Останніми днями на російських аеродромах пролунала серія вибухів. Внаслідок інцидентів п...

1

#Бахмут 9 грудня (автор Роман Мартинів)

#Бахмут 9 грудня (автор Роман Мартинів)

Путин опять начудил при людях / Реакция АРЕСТОВИЧА @arestovych.

Путин опять начудил при людях / Реакция АРЕСТОВИЧА @arestovych.

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #арестович #фейгинлайф #фейгинlive Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Диктатор Путин вылез из бункера и наговорил новые без...

Путин больше не ЛИДЕР! / Что случилось?

Путин больше не ЛИДЕР! / Что случилось?

#новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #сазонов Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – Политолог Кирилл Сазонов в эфире 24 канала рассказал про основные аргументы Вла...