Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Через помилку банку українець втратив куплений в США автомобіль: що сталося.

Українець звернувся в Ощадбанк для SWIFT-переказу грошей в США за доставку автомобіля. Після оплати комісії й через кілька тижнів виявилося, що гроші таки не були доставлені через помилку співробітників українського банку. В результаті кошти в Штати не були переведені, свої гроші клієнт забрав насилу, а комісію йому не відшкодували.

Як стверджує користувач rustem88 на сайті "Мінфін", через 10 днів після сплати комісії за переказ (1%), одержувач заявив, що кошти досі не отримав, в банку це підтвердили. Помилка пройшла з позначкою "Недостатньо інформації".

Клієнт надав додаткові дані для здійснення переказу: найменування судна, номер контейнера, VIN-код автомобіля (він був вписаний і в перший раз). Ще через 7 днів банк повернув платіж з аналогічною позначкою.

Після цього, як стверджує клієнт, він звернувся до касира Ощадбанку з питанням щодо VIN-коду, але той відповів: "А що, треба було вказувати VIN-код?". Після внесення такого уточнення знову був відправлений запит.

Ще через тиждень касир повідомив, що переказ не відправили і попросив забрати гроші з банку. Цікаво, що клієнт насилу отримав їх. За його словами, кошти спершу не віддавали і попросили почекати, поки пройде перевірка служби безпеки. Через 2 години гроші все-таки повернули, але комісію не відшкодували (407 грн).

Відзначимо, це не перший випадок, коли банки можуть блокувати перекази або рахунки громадян з різних причин. Раніше повідомлялося, що ПриватБанк заблокував договори і закрив всі рахунки клієнта, тим самим практично позбавивши його 400 тис. грн. Діяльність була оформлена на "ФОП", а на рахунках була велика кількість транзитних грошей.

Незважаючи на надання документів банку, рахунок був заблокований. І це не єдиний випадок в Україні – подібна ситуація загрожує і клієнтам інших банків.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, в Україні банки все частіше блокують перекази і рахунки громадян. Найчастіше це роблять при виявленні сумнівних операцій. Наприклад, якщо зазвичай українець щомісяця витрачає 10 тис. грн, а тепер хоче провести платіж на 50 тис. грн.

Новини по темі
Безкоштовна IT-освіта. Одна з громад Буковини масово вчить школярів програмуванню. З якою метою

Безкоштовна IT-освіта. Одна з громад Буковини масово вчить школярів програмуванню. З якою метою

За 5 років підготувати півтори сотні айтішників - поставили за мету в одній із громад на Буковині. Для цього закупили нові комп'ютери, на яких в окремі дні працюють депутати, а в інші - вчаться програмуванню учні малої академії. Курси для жителів ...

У військах його називали  «м'ясником»  і  «катафалком».

У військах його називали «м'ясником» і «катафалком».

Це проєкт @Історія для дорослих . Важко повірити що у декомунізованій Україні в розпал російського гібридного вторгнення хтось публічно закликає любити і вшановувати кривавого маршала Побєди Георгія Жукова. Але це саме так - Харківська міськрада у...

1 10

Росія у 1991 році отримала  «родову травму» , Грані правди.

Росія у 1991 році отримала «родову травму» , Грані правди.

Мир із Росією неможливий. Хоча багато хто на це сподівається. На це мають надію в Європі, яка відчайдушно прагне повернутися в 2013 рік. Читати на сайті:

Зеленський перейшов у наступ. «Олігарх» поплатиться за «путч»? / В темі

Зеленський перейшов у наступ. «Олігарх» поплатиться за «путч»? / В темі

Увесь тиждень політикум жартує з «путчу Ахметова». Жартує і маніпулює. Тим часом війна між олігархом та президентом лише загострюється. Слідом за медійним та політичним відкрився економічний фронт. Загальні втрати Ахметова можна оцінити у десяток ...

1 1

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? - Крим.Реалії

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? - Крим.Реалії

«Велике будівництво» в Криму. Чому розвалюються нові російські дороги? Майже 82 мільйони доларів закопали на Кримському півострові. Cтільки російська влада Криму витратила на будівництво об'їзної сімферопольської дороги Дубки-Левадки. Новий шляхоп...

1 1

Після «путчу»:) - Вечірній ПреЗЕдент

Після «путчу»:) - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️ #ВечірнійпреЗЕдент