UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

У Нідерландах пройде референдум про приєднання росії.

Нідерландський комік Ар'єн Любах запропонував провести 23-27 вересня референдум про приєднання росії в якості нової провінції.
Таким чином Ар'єн Любах у своєму вечірньому шоу висміяв російські псевдореферендуми про приєднання українських регіонів – мовляв, чому путіну можна, а нам ні? «З 23 по 27 вересня ми проводимо референдум, де ви можете приєднатися до Нідерландів. Припиніть слухати брехню путіна. Він приховує, що історично росія належить Нідерландам. Настав час об'єднатися», – повідомив комік. Він навіть обґрунтував таке приєднання – росіян попросили задуматися, чому дочка путіна багато років жила в нідерландському місті Ворсхотен, адже там нібито «по кайфу не живуть», лише через любов до батьківщини. Також пляма у Горбачова насправді це тату Нідерландів.

За словами коміка, король Віллем-Олександр також і російський правитель, а що монарх погано говорить російською, так і з рідною мовою в нього не дуже.

«Додаткова вигода: якщо ви приєднаєтесь до Нідерландів, ваші сини не вмиратимуть у марній війні з Україною. Класно класно. Хто ж не хоче стати провінцією Нідерландів? – агітують творці шоу росіян. Їх також закликають одразу проголосувати за нову назву провінції росія – Русбург, Рустрехт, Південні Нідерланди. Тим часом, прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте

заявив

, що указ путіна про часткову мобілізацію в росії - це ознака паніки в Кремлі, яку не слід сприймати як пряму загрозу повномасштабної війни із Заходом.

Фальшиві референдуми, які окупанти планують провести на захоплених українських територіях, та мобілізація - ознаки слабкості і провалу росії,

заявила

посол США в Україні Бріджит Брінк.

10 евристик Якоба Нільсена були створені без акценту щодо застосування для веб сайтів, додатків чи інших конкретних інтерфейсів.
Останні новини

Одещину та Миколаївщину атакували дрони-камікадзе, шість збито.

ППО збила шість дронів-камікадзе, які вночі атакували Одеську та Миколаївську області. Джерело: ОК "Південь" Дослівно: "Під час нічної атаки дронів-камікадзе по Одещині і Миколаївщині, за попередніми даними, 6 дронів збито силами протиповітряної о...

Українська правда

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович прокомментировал ситуацию с российскими пленниками. Он заявил, что у них есть последний шанс сдаться, чтобы выжить. Читайте к теме на сайте:

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон  «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт їдемо також з гостинцями для ЗСУ - усе завдяки вам! Підтр...

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він  «макав»  ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він «макав» ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Наш канал зі стрімами: Під час стріму на ютубі 24 каналу психолог Віталій Кім пояснив дивну поведінку та жести Путіна. Читайте до теми на сайті:

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Российский диктатор Путин вручил Кадырову полковнику. По мнению Арестовича, это был чрезвычайный плевок российскому офицерству. Обратите внимание на сайте:

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Политтехнолог Михаил Шейтельман рассказал о расколе в русских элитах. Читать на сайте:

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

Наш канал со стримами: Во время стрима на 24 канале Иван Яковина говорил о влиянии Кадырова, сравнивая с Путиным. Читайте к теме на сайте: