Кандидати та партії у Львові підготувалися до агітації у день тиші.

Гал-Інфо

Новини, аналітика, головні події в Україні та світі, новини Західної України, новини Львова, новини Галичини, Львівські новини, новини Львівщини

https://galinfo.com.ua/

Рух ЧЕСНО виявив у Львові та регіонах нові білборди з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами(чи їх фрагментами)та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування.

Така прихована агітація теж є порушенням виборчого законодавства, але довести причетність певної політсили до її розміщення може бути нелегко.

Порушення ж полягає не лише в тому, що подібна реклама має ознаки агітації в день тиші, а й у тому, що вона, найімовірніше, оплачується поза виборчими фондами.

Як повідомляє ЧЕСНО, нові зразки реклами, розміщені у Львові, за гаслами та стилем нагадують попередні — рекламу кандидата на посаду мера Львова від “Європейської солідарності” Олега Синютки, а також партій “Варта”, “Свобода”, “Громадянська позиція” та Українська галицька партія, які висувають кандидатів до Львівської міської ради. Також у місті є соціальна реклама від Львівської міської ради, що інформує про різні досягнення міської влади.

Global News China weighs creating list of ‘diehard’ Taiwan supporters for future legal action. Global News Taiwan condemned the plan for the list, which reportedly could include senior Taiwanese government officials.
NDTV News Donald Trump Plans To Pardon Former Aide Michael Flynn: Report. NDTV News US President Donald Trump plans to pardon his former national security advisor Michael Flynn, who pleaded guilty in 2017 to lying to the FBI over his Russian contacts, US media reported Tuesday.
Global News Trump, aides have discussed plans to pardon Michael Flynn: reports. Global News A person familiar with discussions between Trump and his aides told The New York Times that the Republican president plans to pardon Flynn before leaving office. 
NDTV News US To Distribute 6.4 Million Covid Vaccine Doses In First Tranche NDTV News The United States plans to distribute 6.4 million doses of the Pfizer-BioNTech Covid-19 vaccine in the first week after it is cleared for emergency use, which is likely next month, officials said...
Radio Free Europe Azerbaijani Forces Enter Second District Returned By Armenia Under Nagorno-Karabakh Truce. Radio Free Europe Azerbaijani forces have entered the second of three districts to be handed back by Armenia as part of a deal that ended weeks of fighting over Nagorno-Karabakh.
Новини по темі

ЗМІ: заступник Єрмака знайшов заміну міністру інфраструктури.

Владислав Криклій може втратити крісло міністра

7

Промислове виробництво Донецької області скоротилося на 8,3%.

Промислове виробництво Донецької області(без урахування частини тимчасово окупованої території)в січні-жовтні 2020 року порівняно з січнем-жовтнем 2019 року скоротилося на 8,3%.

7

Зернові і зернобобові зібрано з 96% засіяних площ - Мінекономіки.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

7

Бачимо трагічний результат перебування Зеленського при владі – Портников.

Це навіть не називається рубати гілку, на якій сидиш. Це називається бетонувати майданчик, на який неминуче впадеш. І все це з ги-ги та га-га, із

12

Названа дата проведення повторних виборів в Броварах.

У Броварах повторні вибори відбудуться в 2021 році.

5

МЗС України запросило ще одну країну до Кримської платформи.

У Чорногорії є чітка позиція щодо невизнання тимчасової окупації Криму Російською Федерацією

6 1

У Черкасах підбили підсумки другого туру виборів мера: переміг Бондаренко.

Віктор Євпак відстав від конкурента на 5,5 тисячі голосів.

4

Журналіст: ОПЗЖ влаштувала жалюгідну буфонаду із проплаченою масовкою та тітушками під посольством США.

Чувак у масці Сороса, дівчина в національному вбранні, Кива, обличчя якого суто фізіологічно дедалі більше набуває рис Наталії Вітренко

10

Кабмін обговорюватиме питання повернення пільгових тарифів на газ для церков. Держетнополітики Богдан.

Глава Державної служби з етнополітики та свободи совісті Олена Богдан заявляє, що в уряді обговорюватиметься питання повернення пільгових тарифів на газ для релігійних організацій.

6 1

Повторні вибори в Броварах призначили на 17 січня наступного року.

Новий склад Броварської міської ТВК під час свого засідання 23 листопада призначив дату проведення місцевих виборів у Броварах на 17 січня 2021 року.

7