Обозреватель

Найсвіжіші новини України та світу онлайн, гарячі теми, головні новини, cтатті та аналітика, Спорт.

Більше новин

Мудрик у два дотика забив геніальний гол на 8-й хвилині матчу в АПЛ.

Український півзахисник "Челсі" Михайло Мудрік відзначився голом у матчі 37-го туру чемпіонату Англії з футболу у Прем'єр-лізі (АПЛ). 23-річний гравець збірної України забив у ворота "Ноттінгем Форест" (3:2), перервавши двомісячну безгольову серію.

Українець вийшов у стартовому складі та розпечатав ворота суперника вже на 8-й хвилині. Отримавши гостру передачу від Коула Палмера, Михайло одним дотиком прибрав м'яч, а другим відправив його повз голкіпера в сітку.

Це стало сьомим голом Мудрика за "Челсі" у 40 іграх цього сезону.

Зазначимо, що свій попередній гол Мудрик забив 11 березня у грі з "Ньюкаслом". Вінгеру збірної України знадобилося лише п'ять хвилин для того, щоб записати своє прізвище на табло стадіону "Стемфорд Брідж".

До цього Михайло забив 28 лютого до 1/8 фіналу Кубку Англії. Хавбек реалізував свій момент у грі проти "Лідса".

Як повідомляв OBOZ.UA, Мудрик став одним із головних героїв матчу 30-го туру чемпіонату Англії до Прем'єр-ліги проти "Бернлі". Дії футболіста збірної України призвели до того, що "Челсі" забив гол і виявився здебільшого.

Водночас колишній тренер збірної України та київського "Динамо" Йожеф Сабо висловив думку, що талант Михайла Мудрика дуже переоцінений.

Нагадаємо, що Мудрик перейшов до "Челсі" у січні цього року за 100 млн євро.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Криворіжці провели у вічність свого захисника Володимира Мукоїда.

Провели у вічність героїчного криворіжця, який мужньо боронив нашу країну. Місто простилось із Володимиром Мукоїдом, воїном що гідно виконував усі бойові завдання та вірив, що перемога обов’язково за Україною. Але війна забрала його життя. Свій ос...

Перший Міський телеканал. -

Без коментарів: криворіжці провели у вічність свого захисника Володимира Мукоїд.

Енергонезалежні Пустомити #пустомити #енергоефективність #відключеннясвітла #блекаут #lmn #lviv.