Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

“Велика сімка” закликала всі держави світу не визнавати референдуми на окупованих територіях України.

Міністри закордонних справ країн «Великої сімки» (G7) різко засуджують оголошення влади росії про намір провести фіктивні «референдуми» на суверенних українських територіях, які тимчасово потрапили під контроль російської федерації внаслідок вторгнення військ рф в Україну.

Джерело . Про це йдеться у спільному комюніке держав G7, опублікованому після зустрічі їхніх міністрів у четвер у Нью-Йорку на полях Генасамблеї ООН, передає Голос Америки.

У комюніке, опублікованому від імені Анналени Бербок , глави МЗС Німеччини, яка тимчасово головує зараз у «Великої сімці», сказано, що представники США, Канади, Великої Британії, Франції, Німеччини, Італії та Японії, а також Верховний представник Євросоюзу, який брав участь у зустрічі, підкреслили, що «будь-який референдум, проведений в умовах російської військової присутності, залякування та насильницьких депортацій, не може бути вільним чи справедливим. Будь-яка анексія української території буде грубим порушенням суверенітету України та Статуту ООН».

У документі міститься заклик до країн усього світу не визнавати результати даних «референдумів», якщо вони таки будуть проведені.

«G7 буде також неухильно прагнути до здійснення адресних санкцій та здійснювати поступальний економічний і політичний тиск на росію... Росія зобов'язана негайно зупинити свою агресію, вивести свої війська та військову техніку з України та дотримуватись українського суверенітету та територіальної цілісності у її міжнародно визнаних кордонах.

G7 також закликає росію негайно припинити її операції з фільтрації цивільних осіб України та їхню насильницьку депортацію до росії», – йдеться в заяві.

У комюніке також йдеться про те, що країни «Великої сімки» вкрай стурбовані і мають намір докладати всіх зусиль до зниження негативних наслідків війни рф проти України для решти світу, насамперед для найбільш беззахисних країн. Серед цих наслідків названо продовольчу та енергетичну безпеку, а також інфляцію та зростання державного боргу багатьох країн світу.

Бекграунд . Нагадаємо, Лаврова розкритикували в Раді безпеки ООН через те, що той втік одразу після свого виступу.

Jakob Nielsen’s 10 heuristics were created without emphasis on application to websites, applications, or other specific interfaces.
Останні новини
АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович прокомментировал ситуацию с российскими пленниками. Он заявил, что у них есть последний шанс сдаться, чтобы выжить. Читайте к теме на сайте:

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон  «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт їдемо також з гостинцями для ЗСУ - усе завдяки вам! Підтр...

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він  «макав»  ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він «макав» ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Наш канал зі стрімами: Під час стріму на ютубі 24 каналу психолог Віталій Кім пояснив дивну поведінку та жести Путіна. Читайте до теми на сайті:

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Российский диктатор Путин вручил Кадырову полковнику. По мнению Арестовича, это был чрезвычайный плевок российскому офицерству. Обратите внимание на сайте:

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Политтехнолог Михаил Шейтельман рассказал о расколе в русских элитах. Читать на сайте:

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

Наш канал со стримами: Во время стрима на 24 канале Иван Яковина говорил о влиянии Кадырова, сравнивая с Путиным. Читайте к теме на сайте: