Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

ДТЕК Енерго планує повністю погасити виплати купонів у вересні – Bloomberg.

Холдинг Ріната Ахметова "ДТЕК Енерго" планує повністю виплатити 29,5 мільйонів доларів відсотків за облігаціями у вересні.

Про це розповів гендиректор компанії Максим Тимченко в інтерв’ю Bloomberg .

"ДТЕК Енерго виплатить вересневий купон на $29,5 млн за облігаціями 2027 року в повному обсязі", – сказав він.

Зазначається, що це буде другий квартал поспіль, коли компанія Ахметова у повному обсязі виплачує купон західним партнерам.

"Хоча ми погодили варіант із чотирма послідовними періодами половинної оплати готівкою, ми вирішили не використовувати цього і залишити на випадок погіршення ситуації", – зазначив Тимченко.

На початку війни компанія досягла угоди із західними кредиторами про зміну умов, щоб дозволити виплачувати відсотки у розмірі 3,5% замість повних 7% у подальших кварталах. Але зрештою ДТЕК виплатив червневий купон за повною ставкою.

Автори публікації пишуть, що ймовірно, стане полегшенням для інвесторів після того, як низка державних компаній в Україні спробувала відстрочити виплату боргу. Зокрема "Укравтодор" та "Укренерго", спробувала відтермінувати виплату боргу за проханням уряду України про аналогічне відтермінування виплати боргу.

Також Тимченко зазначив, що ДТЕК перебуває в процесі інтеграції до європейської енергосистеми і найближчими місяцями оголосить про інвестиції у відновлювані джерела енергії в Румунії. Крім того, за його словами, компанія має плани з реалізації проєктів в Італії, Хорватії та Польщі.

Нагадаємо:

НАК "Нафтогаз" в останній день пільгового періоду не виплатив бондхолдерам борги за облігаціями , що означає дефолт компанії.

У НАК "Нафтогаз України" заявили , що невідкладно запропонують нову угоду з отримання згоди держателів єврооблігацій на відтермінування виплат.

Україна пропонує власникам єврооблігацій "Укравтодору" та "Укренерго" відтермінувати виплату боргів за ними щонайменше на 2 роки.

Останні новини
Bayraktar вже скоро вироблятимуть в Україні

Bayraktar вже скоро вироблятимуть в Україні

За кілька місяців до повномасштабного вторгнення говорили, що в Україні побудують завод з виробництва "Байрактарів". Дипломати запевняють, що плани не змінились. Читати на сайті: #24Канал

Право на носіння зброї підтримую -  Костенко

Право на носіння зброї підтримую - Костенко

Тільки в Києві перед широкомасштабним вторгнення було зареєстровано 800 тисяч власників зброї. Але ми не чули про війни банд і стрілянину посеред білого дня. Поганого хлопця зі зброєю може зупинити тільки хороший хлопець зі зброєю. В ефірі "Час: O...

Очікуєм перетворень, а обираєм бандитів -  Покальчук.

Очікуєм перетворень, а обираєм бандитів - Покальчук.

Завищені очікування від того, що буде після війни – чи може бути в суспільстві консенсус розуміння, ЩО ТАКЕ ПЕРЕМОГА для нас? А якою ми хочемо бачити Україну після війни? Українці зміняться, беззаперечно, але чи будуть нарешті вивчені уроки і чи н...

Війна доводить: усяким змінам є своя ціна -  Покальчук.

Війна доводить: усяким змінам є своя ціна - Покальчук.

Завищені очікування від того, що буде після війни – чи може бути в суспільстві консенсус розуміння, ЩО ТАКЕ ПЕРЕМОГА для нас? А якою ми хочемо бачити Україну після війни? Українці зміняться, беззаперечно, але чи будуть нарешті вивчені уроки і чи н...

Морпіх Костенко про  «чорного лебедя»  української новітньої історії.

Морпіх Костенко про «чорного лебедя» української новітньої історії.

В етері "Час: Online" на "5 каналі" ведуча Марія Скібінська із командиром відділення 503 Окремого батальйону морської піхоти Іваном Костенком - про теракт в Оленівці та специфіку роботи снайперів. Іван Костенко у себе на сторінці Facebook пообіцяв...

Морпіх Костенко: Я не уявляю, як русскій Ванька буде віддавати накази найманцям Північної Кореї.

Морпіх Костенко: Я не уявляю, як русскій Ванька буде віддавати накази найманцям Північної Кореї.

В ефірі "Час: Online" на "5 каналі" ведуча Марія Скібінська із командиром відділення 503 Окремого батальйону морської піхоти Іваном Костенком про теракт в Оленівці та специфіку роботи снайперів Іван Костенко у себе на сторінці Facebook пообіцяв 5 ...